Soru Mi 8 root ve gcam

muhammet.mp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
mi 8
Konular
13
arkadaşlar selamlar, android 10 da çalışmayan gcam sürümünü telefonuma root atarak çalıştırabilir miyim? tşklr

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
google kamera rot olmadanda çalışır uyumlu olanı indirmeniz gereklidir. üst mesaj da olan konudan deneye bilirsiniz ,

Oyla:

muhammet.mp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
mi 8
Konular
13
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
google kamera rot olmadanda çalışır uyumlu olanı indirmeniz gereklidir. üst mesaj da olan konudan deneye bilirsiniz ,
Üstat yorum için teşekkürler geçenlerde forumda bir arkadaşım bu şekilde tüm uyumsuz apk dosyalarını uykumla hale getirebilirsin demişti buna istinaden böyle bi sorum oldu.. Maalesef android 10 sürümünde ki mevcut gcam apk dosyaları bsg nin çıkarmış olduğu eski sürgündeki kaliteyi vermemektedir nerdeyse tüm gcamleri deneyim karşılaştırma yaptım

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Üstat yorum için teşekkürler geçenlerde forumda bir arkadaşım bu şekilde tüm uyumsuz apk dosyalarını uykumla hale getirebilirsin demişti buna istinaden böyle bi sorum oldu.. Maalesef android 10 sürümünde ki mevcut gcam apk dosyaları bsg nin çıkarmış olduğu eski sürgündeki kaliteyi vermemektedir nerdeyse tüm gcamleri deneyim karşılaştırma yaptım

Android 10 yeni birde 7 versiyonda yeni beklemeniz gerekli

Oyla:
Üst Alt