Rom Mi 8 rom ve launcher tavsiyesi

burak15

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
Mi8
Meslek
Ambulans şoförü
Konular
3
Herkese iyi günler

4 yıla yakın zamandır mi 8 kullanıyorum. Ilk 1 sene global rom kullanıp eu ile tanıştım ve o zamandan beridir sürekli rom değişikliği yapıyorum. Nerdeyse her romda bi müddet sonra hatalar başlıyor bu hatalar bazen can sıkacak kıvama kadar geliyor. Global, eu stabil, eu beta, rr rom, pixel e. Rom, masik x olmak şartıyla unuttuğum bi kaç rom daha denedim. Her rom denememde miui dışında sadece 2 3 hafta kalabildim. Benim tek istediğim stabil olması saçma hatalar göstermemesi (örnek zamanla oluşan en son gördüğüm hata oyunlarda bildirim ekranını açınca oyundan çıkması ve telefon görüşmesi yaparken bildirim paneli açılmaması) ve iphone yada miui tarzı launcher kullanması. Uygulama çekmeceli launcher istemiyorum miui dışındaki romlara alışamadım bu yüzden. Miui launcher apk olarak miui dışındaki bütün romlarda denedim ama uyumsuzluk sorunu alıyorum sürekli durduruldu hatası veriyor. Launcher sorununu çözersek pixel rom en iyisi olduğunu düşünüyorum
Sd845 şimdiye kadar yettiği gibi bi sorun çıkarmadığı sürece 2 3 sene daha yeteceğini düşünerek sizden yardım/öneri bekliyorum
Sürekli kullandığım launcher dizilişi bu şekilde

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-04-08-18-54-43-299_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2022-04-08-18-54-43-299_com.miui.home.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 71

sedat122

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sedat
Cihazım
mi8
Konular
3
en iyisi yine eu rom dönüp dolaşıp yine eu kuruyorsun fakat kilit açılıştaki takılmayı çözemedim bir türlü. farklı 12.5 lar denedim hepsinde aynı sorun var. onun haricinde bug yok denecek kadar az
Eu rom kurdum şimdi play stordan chrome kuramıyorum

Oyla:

sedat122

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sedat
Cihazım
mi8
Konular