Yardım mi 8 rom önerisi

burakdundar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak Dündar
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Telefon tamiri
Konular
5
Arkadaşlar tam 1 yıldır mi 8 kullanıyorum fakat hiçbir zaman ekran süresinden memnun kalmadım. Hangi romu kullanmamı tavsiye edersiniz ?

(5 buçuk saatin üstüne çıkamadım)

IPersonality

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Kaan N1
Konular
3
yüzde 42 şarjla 2 saat ekran süresiyse tam şarjla ortalama 4 ile 4 buçuk saat arası verir
Telefonu nasıl kullandığınıza göre değişir. Youtube vanced ve arena of valor zaten şarj düşmanı uygulamalar şuan hocam. Uyurkende yaklaşık 4 saatte alarm susmadan çalmış. Bu süreler bana yetiyor çünkü hangisine geçerseniz geçin süre hep problem.

Oyla:

burakdundar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak Dündar
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Telefon tamiri
Konular
5
Telefonu nasıl kullandığınıza göre değişir. Youtube vanced ve arena of valor zaten şarj düşmanı uygulamalar şuan hocam. Uyurkende yaklaşık 4 saatte alarm susmadan çalmış. Bu süreler bana yetiyor çünkü hangisine geçerseniz geçin süre hep problem.
haklısınız hocam doğru valla

Oyla:

IPersonality

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Kaan N1
Konular
3
haklısınız hocam doğru valla
Hocam birde pil sağlığı önemli. Mesela ikimizinde cihazları 1 yıllık ve benim pil sağlığım %90 ın altında. 80 e kadar daha hızlı boşalıyor. Pilleri yenilesek ekran süremize olumlu yansıyacaktır.

Oyla:

IPersonality

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Kaan N1
Konular
3
Sözlerimi geri alıyorum, oyunda aşırı ping giriyor. Sırasıyla Pixel experience ve pixelrom deneyeceğim. Yine ping varsa miuipro ya devam yapçak bişey yok

Oyla:

suat6027

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
Mİ8
Meslek
Sınıf Öğretmeni
Konular
24
kullanıcıdan kullanıcıya değişmekle beraber eğer aosp seviyorsan ionos derim.. yok illa miui diyorsan kesinlikle android9 serisinden bişeyler kullanman lazım.. miui11+androidq performansı gerçekten rezil.. (not: rom değiştirme hastalığım var sürüsüne bereket rom denedim ve kullandım :D :D )

Oyla:

MimosaPudica

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Thepixelrom tek gecerim

Pixel 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Pixel Experience ile ne gibi bir farkı var hocam denediniz mi :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

kullanıcıdan kullanıcıya değişmekle beraber eğer aosp seviyorsan ionos derim.. yok illa miui diyorsan kesinlikle android9 serisinden bişeyler kullanman lazım.. miui11+androidq performansı gerçekten rezil.. (not: rom değiştirme hastalığım var sürüsüne bereket rom denedim ve kullandım :D :D )
O hastalık bende de oluştu hocam ama yavaş yavaş romlardaki sıkıntıları görünce soğuyorum tek tek :D PixelRom ile İonos kaldı denemediğim onlarada bakarım bu ara :) İonos'un diğerlerinde farkı nedir :) Ben en iyi performansı ve hatasız olanını aramakla geçiriyorum zamanımı :D Sizin gördüğünüz net hata var mı ionos ta :)

Oyla:

suat6027

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
Mİ8
Meslek
Sınıf Öğretmeni
Konular
24
Pixel Experience ile ne gibi bir farkı var hocam denediniz mi :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

O hastalık bende de oluştu hocam ama yavaş yavaş romlardaki sıkıntıları görünce soğuyorum tek tek :D PixelRom ile İonos kaldı denemediğim onlarada bakarım bu ara :) İonos'un diğerlerinde farkı nedir :) Ben en iyi performansı ve hatasız olanını aramakla geçiriyorum zamanımı :D Sizin gördüğünüz net hata var mı ionos ta :)
:) Öyle net hata yok hayır...

Oyla:

AbdulSametErkek

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdul Samet
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mekatronik Müh.
Konular
10
Uzun bir uçak yolculuğum boyunca MiRoom beta 20.2.20 yi deneme fırsatım oldu. Genellikle video izleyip müzik dinledim. WiFi kapalı ve telefon uçak modunda idi. Bu koşullarda aldığım ekran süresini paylaşıyorum. Farklı romlar da denedikce ekleyeceğim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Oyla:
Üst Alt