Soru Mi 8 Pugb

Sobriquets

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çağatay
Cihazım
Mi8
Konular
9
Merhabalar, telefonu 2 gün önce edindim. Pugb oynarken hdr açtığımda cihaz yarım saat sonra 42 dereceyi görüyor ve ısınınca FPS düşüyor. Sizde de böyle mi ? Oyunu oynadığınız ayarlar neler ?

Sobriquets

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çağatay
Cihazım
Mi8
Konular
9
Bagt indirip , akıcı (smooth) , resulutıon high , anti aliasing 2x , texture quality higt

burada eğer alışa bilirseniz resolution da ulta tablet modunuda deneyin derim , eğer ağaçların kaybolup ortaya çıkması sorun oluyorsa da balanced ( dengeliyi deneyin )

Hocam akıcı ve aşırı modda denedim.Fps 60 ve 55 arası gidip geliyor, drop da oluyor.Normalmi yoksa benmi kuruntu yapıyorum ?

Oyla:

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
Hocam akıcı ve aşırı modda denedim.Fps 60 ve 55 arası gidip geliyor, drop da oluyor.Normalmi yoksa benmi kuruntu yapıyorum ?
Oynadığınız serverdan kaynaklanıyor da olabilir. Avrupa harici kıtalarda aşırı lag mevcut. Kontrol etmenizi öneririm.

Oyla:

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Ya bu oyunda sabit 60 fps almak imkansız herhalde. Çöp bir optimizasyonu var.

Oyla:

tengrikutlubilge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kağan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
+ bir bilgi çok iyi internet bağlantınız olması gerekli , bu inanılmaz bir katkı sağlıyor bir çok problemde bundan kaynaklı olabiliyor

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24

max 60 veren bir oyunda 60 55 arası baya baya iyi onun dışında evet oyun açısından berbat bir optimizasyonu var , birde sunucular yoğunluk v.s sıkıntı çok fazla arabalar havada uçuyor bazen yada zıplıyor olduğu yerde :D

siz fps düşünce allta bağlantı hızınada bir göz atın orada yükseliyordur pingler ,

Oyla:
Üst Alt