Soru Mi 8 pro TC kimlik ile IMEI kaydı hakkında

nigzes1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
Mi 12 S Ultra
Konular
17
Kolay gelsin Kıbrıs'a gidip gelen bir arkadaşım vardı kaydı ona yapmaya çalıştık e-devlet te giriş-çıkış görünmesine rağmen kayıt aşamasında emniyet pasaport sb den bilgi alın diyor basına gelen varmı neden yapar + mi8 pro kaydı için ortak aranır

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Telefon piyasasında Kıbrıs fiyatları nasıl acaba ?

Oyla:

bmavi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mecit
Konular
0
ACİLLL s.a beyler konu yeri degil ama benim telefon mi 8 E.E ve başka cihazın imei ile kayıtlı 1. sorum şu geçen kararlı rom güncellemesi gelmiş onu indirdim normal olarak atmaya çalıştım ama wipe cache/dalvin felan yapmadım ve twrp bozuldu acılmadı üstüne üstelik telefonda mi yazısında takılı kaldı bende mi flash ile rom bulup fastboot ekranına alarak son sürüm rom u kurdum dedim kesin imei gitti ama nedense telefona baktıgımda imei gitmemişti soruma gelelim mi flash ayarlarında .zip uzantılı dosyaları hangi ayarlarda yükleme yaparsak imei gitmez 2. sorum ise coğu kişide var galiba tam bilmiyorum ama kendi temalar kısmından yükledigin temalar varsayılan temaya geri dönüyor sabit olarak istediğim temayı kullanamıyorum bu iki sorumu bilenler cevaplarsa çok sevinirim şimdiden tşk.

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
ACİLLL s.a beyler konu yeri degil ama benim telefon mi 8 E.E ve başka cihazın imei ile kayıtlı 1. sorum şu geçen kararlı rom güncellemesi gelmiş onu indirdim normal olarak atmaya çalıştım ama wipe cache/dalvin felan yapmadım ve twrp bozuldu acılmadı üstüne üstelik telefonda mi yazısında takılı kaldı bende mi flash ile rom bulup fastboot ekranına alarak son sürüm rom u kurdum dedim kesin imei gitti ama nedense telefona baktıgımda imei gitmemişti soruma gelelim mi flash ayarlarında .zip uzantılı dosyaları hangi ayarlarda yükleme yaparsak imei gitmez 2. sorum ise coğu kişide var galiba tam bilmiyorum ama kendi temalar kısmından yükledigin temalar varsayılan temaya geri dönüyor sabit olarak istediğim temayı kullanamıyorum bu iki sorumu bilenler cevaplarsa çok sevinirim şimdiden tşk.

Hard reset atmadiginiz sürece IMEI silinmez. Diğer sorularınızın cevapları linkde mevcut.

Tema Geliştirme

Xiaomi Mi8 Pro/EE

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
ama sonuçta rootla yapılmış bir yöntem üstüne yeni bir sürüm yükleyince gitmez mi biraz daha detaylı acarmısınız

Hard reset harici Twrp ile veya Mi-Flash uygulaması ile rom-root atılımında İMEİ silinmiyor.

Neden gitmiyor diye teknik bilgim yok ama benim içinde neden gitmediğinden ziyade gitmemesi yeterli benim için :)

Oyla:

bmavi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mecit
Konular
0
Hard reset harici Twrp ile veya Mi-Flash uygulaması ile rom-root atılımında İMEİ silinmiyor.

Neden gitmiyor diye teknik bilgim yok ama benim içinde neden gitmediğinden ziyade gitmemesi yeterli benim için :)
peki güncelleme geldiğinde güncellesem gider mi satıcı gidebilir demişti

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
peki güncelleme geldiğinde güncellesem gider mi satıcı gidebilir demişti

Gitmez hocam Yes~~

Biraz mantıklı olalım... Cihaz pert olana kadar bu sürümle mi kalacak ?

Mesela WhatsApp güncellenenince yazışmalar siliniyor mu ?

Oyla:

bmavi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mecit
Konular
0
Gitmez hocam Yes~~

Biraz mantıklı olalım... Cihaz pert olana kadar bu sürümle mi kalacak ?

Mesela WhatsApp güncellenenince yazışmalar siliniyor mu ?
hayır ama imei üzerine gelen güncellemeler varmış samsung gibi telefonlarda öyleymiş o yüzden dedim yani

Oyla:
Üst Alt