Yardım Mi 8 Pro Global ROM

Xiongnu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
orta
Cihazım
Mi6
Konular
5
Arkadaşlar Merhaba
Çin'den Mi 8 Explorer Sipariş etmiştim storelerde satışı olmadığı için Mi 8 Pro versiyonunu aldırdım dün telefon elime ulaştı. Mi 8 Pro ile EE birbirinin aynısı olduğu sadece isminin değişik olduğu Store çalışanları tarafından söylendi. Telefon çıkalı 30-35 gün olduğu için global rom henüz yayınlanmadı. Benim sizlere sorum Explorer Edition Romu Pro versiyona yüklenebilir mi?

tr-aliveli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Topal
Cihazım
Mi4
Konular
12
Merhaba , bende de mi8 pro var ve yarin BL kilidi aciliyor , rom yuklemede sorun cikti mi paylasirmisiniz?

BL kilidi açıldıktan sonra antirollback kontrolü yaptım. Herhangi bir antirollback yoktu. MIUI 10.0.2.0 Çin romundan fastboot modunda xiaomitool programı ile alt versiyon olan MIUI 9.6.5.0 global e geçiş yaptım. Siz miflashla da yapabilirsiniz. Sadece buradaki ustaların uyardığı "clean all and lock" işaretli, yani seçilmiş "OLMAYACAK". yoksa cihaz kitlenince brick oluyormuş

Oyla:

Murat64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baslangic
Cihazım
Mi8 pro
Konular
1
BL kilidi açıldıktan sonra antirollback kontrolü yaptım. Herhangi bir antirollback yoktu. MIUI 10.0.2.0 Çin romundan fastboot modunda xiaomitool programı ile alt versiyon olan MIUI 9.6.5.0 global e geçiş yaptım. Siz miflashla da yapabilirsiniz. Sadece buradaki ustaların uyardığı "clean all and lock" işaretli, yani seçilmiş "OLMAYACAK". yoksa cihaz kitlenince brick oluyormuş
Teşekkür ederim , cihaz performansı ile ilgili de paylaşımlarınız olursa takipteyim

Oyla:

Umudcan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Mi8 EE
Konular
1
Merhaba mi8 explorer edition aldim cin rom turkce versiyonu atmak istiyorum bana yardim edicek biri yada satadabilirim telefon karisik oldugu icin yazabilirsniz

Oyla:

Umudcan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Mi8 EE
Konular
1
Nigzes cevabin icin tesekkurler. istanbulda cin rom explorer edition telefonumu global yapabilecegim yer iletisimi verirmisiniz?

Oyla:
Üst Alt