Mi 8 on kamera sorunu

Stereohydrate

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Suvari
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Merhaba arkadaslar. Gecen hafta mi 8 aldim. Yalniz on kamera sanki bulanik cekiyor. Cektigim fotoya bakiyorum isik hemen azaliyor.gibi. Cin romuyla alakali olabilir mi

Royalclass

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Mi 6
Konular
30
Valla bende de aynı eu rom kurdum ondada aynı fazla beyaz net değil arka kamerada çok tatmin etmedi beni

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
Valla bende de aynı eu rom kurdum ondada aynı fazla beyaz net değil arka kamerada çok tatmin etmedi beni

Mİ8'e hangi cihazdan geçtiniz ve memnun kalmadınız?

Royalclass

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Mi 6
Konular
30

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
Merhaba arkadaslar. Gecen hafta mi 8 aldim. Yalniz on kamera sanki bulanik cekiyor. Cektigim fotoya bakiyorum isik hemen azaliyor.gibi. Cin romuyla alakali olabilir mi
Allah allah.. bende de var mi 8 fakat ne on ne de arka kamerada hiç sıkıntım yok. sadece daha stabil calisabilirdi diye düşünüyorum. Sip sak fotograf cemeyim istiyorum ama azicik elimi oynatsam bulanik gibi cikabiliyor. ama oynatmamaya ozen gosterirsem cok iyi problem yok.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498

eu romda kamera performansı berbat. çin romunda 12 mb a kadar çıkan boyutlar, eu romda 6 mb civarında ve renkler berbat çıkıyor
[doublepost=1530449168,1530449115][/doublepost]
Allah allah.. bende de var mi 8 fakat ne on ne de arka kamerada hiç sıkıntım yok. sadece daha stabil calisabilirdi diye düşünüyorum. Sip sak fotograf cemeyim istiyorum ama azicik elimi oynatsam bulanik gibi cikabiliyor. ama oynatmamaya ozen gosterirsem cok iyi problem yok.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
bizdede mevcut o sorunlar. mi 8 kendi kamerası oyle çekiyor. whatsapp yada 3parti kamera daha seri çalısıyor

Stereohydrate

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Suvari
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Aynen arkadaslar azicik kimildatsak bulanik cekiyor. Arka kamerayla alakali sorunum yok. Bazen portre cekiminde tam beceremiyorum sanirim tam net olmuyor.
[doublepost=1530455846,1530455050][/doublepost]
eu romda kamera performansı berbat. çin romunda 12 mb a kadar çıkan boyutlar, eu romda 6 mb civarında ve renkler berbat çıkıyor
bizdede mevcut o sorunlar. mi 8 kendi kamerası oyle çekiyor. whatsapp yada 3parti kamera daha seri çalısıyor

aynen hocam kendi kamerasi hareket ettirirken donuyor. ama whatsap da acinca sorun yok. bir de kamera acikkenki isikla fotoyu cektikten sonra fotoya bakinca ki isik daha azaliyor. bu nedir ki

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
google kamera çıkmadı mı hocam mi8 için?

adoLy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
2
Aynen arkadaslar azicik kimildatsak bulanik cekiyor. Arka kamerayla alakali sorunum yok. Bazen portre cekiminde tam beceremiyorum sanirim tam net olmuyor.
[doublepost=1530455846,1530455050][/doublepost]

aynen hocam kendi kamerasi hareket ettirirken donuyor. ama whatsap da acinca sorun yok. bir de kamera acikkenki isikla fotoyu cektikten sonra fotoya bakinca ki isik daha azaliyor. bu nedir ki

Ekran parlaklığı otomatik de ise kamera uygulamasında ekran ışığı sona alıyor daha sonra resme bakarken kısıyor ondan dolayı olabilir. Ayrıca ben ön kamerayı arka kameradan daha iyi buldum. Ön kamera da çok net resimler çekiyor ve potre modu da çok iyi çalışıyor.

Üst Alt