İpucu Mi 8 miui 11 deneyimim

Cawss

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cawss
Cihazım
Mi 8
Konular
13
Arkadaş öncelikle hayırlı forumlar size guncelleme sonrası miui deneyimlerimi anlatacağım öncelikle centigi komple kapattm dark mode actm pilin tam kullanim suresi 21 saat idi bunun 6kusur saati ekran süresi oyun oynamadm sadece gun boyu watsap acik ve sosyal medya kullanimi 4.5g acik internetm sürekli açık simgeler cok büyüktü miui launcher son surum alfa yi indirdim orda icon ayarlamadan kuculttum suan gerçekten telefona tekrar isindim sarj suresinden memnunum geçişlerden donma takilma kasma kesinlikle yaşamadım centigi kapattim ki tüm bildirimler gözüküyor daha hoş oluyor başka sorulariniz varsa arkadaşlar deneyimlerimi sizinle paylasabilirim .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-07-01-15-28-497_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2019-11-07-01-15-28-497_com.miui.home.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 83

umutoduncuu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Mi8
Konular
2
Hocam kamera ile normalde resim çektikten sonra sol alta resim küçük yuvarlak olarak görünüyor ya .. oraya basınca galeriye yönlendirme vardı . Şimdi o bende gitmiş . Yani açarken hata veriyor ve galeriye yönlendirmiyor . Sizde de öylemi ???

Cawss

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cawss
Cihazım
Mi 8
Konular
13
Yok hocam benimki direk yönlendirip aciyor herhangi bir sorun yok

dokidoki

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
bb q10
Konular
10
Benimde hosuma gitti yeni guncelleme.
Hocam kamera ile normalde resim çektikten sonra sol alta resim küçük yuvarlak olarak görünüyor ya .. oraya basınca galeriye yönlendirme vardı . Şimdi o bende gitmiş . Yani açarken hata veriyor ve galeriye yönlendirmiyor . Sizde de öylemi ???
Telefonu ingilizceye sonra Türkçe ye çevirin. (Daha önce boyke düzeleceğini okumuştum)

Cawss

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cawss
Cihazım
Mi 8
Konular
13
Olabilir hocam belki yaziliminda ufak bi sıkıntı vardır ondan kaynaklanıyor olabilir

TheRick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özcan
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Benim telefon mi9 acaba fark olur mu
Evet bir fark var o da şöyle. Size gelen yani MI 9 lara MIUI güncellemesi 11.0.2 sürümü ama MI 8 gelen sürüm 11.0.6 sürümü yani sizde olan MIUI hatası bizde giderilmiş. O yüzden bizde yok sizde var. İleri sürümde bizim sürümün üstünde bir rakama geçtiğinizde o problem ortadan kalkacaktır. Mesala Mİ6 ya 11.0.3 sürümü gelmiş sizden bir sürüm yukarıda onda da böyle bir hata yok 11.0.2 de var o hata. Sabret kardeşim yeni güncelleme gelene kadar.

KaraKara

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Düşük
Cihazım
5s plus
Konular
0
Bana niye gelmiyor bu miui11?
(Mi8) haftalık

Jeansque

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Selami
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
8
Bana niye gelmiyor bu miui11?
(Mi8) haftalık
Haftalık güncelleme veren global beta kapatılalı oldu bayağı. Ben de global betadayım, şimdilik memnun olduğum için risk alıp miui 11 e geçmeyi düşünmüyorum. Şimdiki premium hava yok bence, sıradan android havası katmış.

Üst Alt