Rom Mi 8 - MIUI 10 v9.1.24 Global Beta Rom

gunes59

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Güneş
Cihazım
Mi8, mi6
Meslek
Elektronik
Konular
14
ışık az görünüyor hocam, dış mekan çekimlerinde deneyin bir de
Evet dış ortam harika. Bir de normal video 120fps yok.. Gece flaşsız çekimde güzel. Sadece çekerken sabit durmak lazım. Birde sorum olacak bu bizim telefonlarla usb type c den hdmi kablo ile TV ye aktarma yapabilen var mı? Kablo aldım, test programı uyumlu diyor ama video aktaramadım

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Evet dış ortam harika. Bir de normal video 120fps yok.. Gece flaşsız çekimde güzel. Sadece çekerken sabit durmak lazım. Birde sorum olacak bu bizim telefonlarla usb type c den hdmi kablo ile TV ye aktarma yapabilen var mı? Kablo aldım, test programı uyumlu diyor ama video aktaramadım
hiç denemedim hocam birsey diyemeyeceğim . kablosuz ekran sorunsuz çalışıyor

gunes59

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Güneş
Cihazım
Mi8, mi6
Meslek
Elektronik
Konular
14

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
1. Yeni Adaptif Batarya seçeneği. Detaylar burada:
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

2. Yeni Acil SOS uyarısı özelliği.

3. Galeri’de yeni klip oluşturucu seçeneği. Bu dahili Klip özelliği ile resimlerinizden video klipler çekin.

4. Manzara modundayken bildirim gölgesine gün adı eklendi.

5. Her bir simgenin etiketleri şimdi iki satırlık metin gösteriyor.

6. Tam ekran görüntüsünü desteklemeyen uygulamalar için tam ekran modu desteği eklendi.

7. Yeni Kaydedici Kullanıcı Arabirimi

Osse-Saeros

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
10
Herkese merhaba arkadaşlar,global kararlı 10.1 kullanıyorum fakat sürekli cihazın tam performans vermediğini hissediyorum yani bu işlemci ve ram ile daha stabil daha verimli çalışması gerektiğini düşünüyorum.Kararlı sürümden dolayı böyledir belki sürekli beta daha stabil gibi duyumlar alıyorum fakat çekiniyorum biraz betaya geçiş için.Sizler tavsiye eder misiniz? Tüm veriler sıfırlanacak farkındayım, betadan globele geçiş de kolay diye biliyorum aynı şekilde güncelleyici üzerinden geçiş yapabilirim diye biliyorum.Yardımcı olabilecek var mı beta sürümü geçmeye değer mi gerçekten?

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Herkese merhaba arkadaşlar,global kararlı 10.1 kullanıyorum fakat sürekli cihazın tam performans vermediğini hissediyorum yani bu işlemci ve ram ile daha stabil daha verimli çalışması gerektiğini düşünüyorum.Kararlı sürümden dolayı böyledir belki sürekli beta daha stabil gibi duyumlar alıyorum fakat çekiniyorum biraz betaya geçiş için.Sizler tavsiye eder misiniz? Tüm veriler sıfırlanacak farkındayım, betadan globele geçiş de kolay diye biliyorum aynı şekilde güncelleyici üzerinden geçiş yapabilirim diye biliyorum.Yardımcı olabilecek var mı beta sürümü geçmeye değer mi gerçekten?

Kararlı pie hiç kullanmadım, fakat betada göze çarpan şeyler yok hocam herhafta da güncelleme alıyor.

Osse-Saeros

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
10
" data-source="post: 413168" class="bbCodeBlock bbCodeBlock--expandable bbCodeBlock--quote js-expandWatch">
Kararlı pie hiç kullanmadım, fakat betada göze çarpan şeyler yok hocam herhafta da güncelleme alıyor.
Sizi forumda çok görüyorum herkese yardımcı olmaya çalışıyosunuz çok teşekkür ederim, sizce geçmeli miyim tavsiye eder misiniz ?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Sizi forumda çok görüyorum herkese yardımcı olmaya çalışıyosunuz çok teşekkür ederim, sizce geçmeli miyim tavsiye eder misiniz ?

Bence geçmelisiniz hocam betayı sevmeye başladım

demircialptekin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptekin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
21

Bence de geçmelisiniz. Ben de tam sizin durumunuzu yaşıyordum. Uğraşmak istemiyordum geçesim vardı da. Eu beta, eu global ve global beta arasında kalmıştım. Globalden devam edelim ama beta kullanalım dedim. Gayet memnunum. Stabilden daha stabil. Şu an öyle ama yeni sürümler neler getirir bilinmez. Test kullanıcısı oluyorsunuz bi manada. Ama hata varsa bile kararlıda olduğu gibi 1-2 ay beklemiyorsunuz. 1 haftaya çözülüyor. Önemli olan nokta şu betaya geçince otadan gelene hemen atlamayın. Miui forumu takip edin ve kullanıcıların izlenimlerine göre 1-2 gün sonra yükleyin.

Üst Alt