Rehber Mi 8 MIUI 10 - 3.Parti Tema Yükleme Sorunu Çözümü

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Temalar düzeldi hocam teşekkür ederim. Ama bölge seçenekleri gözükmüyor. Eu romu dün akşam kurmuştum. Acaba onda bölge seçimi yok mu? Ondan kaynaklıdır belki. Eu rom kullanıpta bölge seçeneklerini gören varsa bilgilendirirse sevinirim.
bununla alakalı gerekli bölüme konusunu açabilir ya da mevcut konular üzerinde araştırma yapabilirsiniz.
Kolay gelsin.

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Ahanda vallahi oldu arkadaşlar. Temalar uygulamasından temayı seçtim. Hata vermedi. Bence belli bir süre varsayılan temaya geçme olmayacak çünkü kendi uygulamasında 3.parti olarak yüklediğin temayı seçebiliyorsun artık. Gerçi şimdi yaptım. Bekleyip göreceğiz. Telefon Mi6 miui10 global kararlı yüklü.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Ahanda vallahi oldu arkadaşlar. Temalar uygulamasından temayı seçtim. Hata vermedi. Bence belli bir süre varsayılan temaya geçme olmayacak çünkü kendi uygulamasında 3.parti olarak yüklediğin temayı seçebiliyorsun artık. Gerçi şimdi yaptım. Bekleyip göreceğiz. Telefon Mi6 miui10 global kararlı yüklü.
malesef bir zaman sonra yine varsayılan temaya geri dönüyor.

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
malesef bir zaman sonra yine varsayılan temaya geri dönüyor.
Tahmini süre nedir hocam? Birde kendi tema uygulamasından temayı seçtiğimiz için varsayılana dönmesi olmaz diye düşünüyorum. Önceden editör temayı yüklüyordu ama kendi tema programı varsayılanda kalıyordu, Ozaman tamam. Birde apply me değilde diğerini seçtiğinizde ne oluyor hocam? Denediniz mi?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Tahmini süre nedir hocam? Birde kendi tema uygulamasından temayı seçtiğimiz için varsayılana dönmesi olmaz diye düşünüyorum. Önceden editör temayı yüklüyordu ama kendi tema programı varsayılanda kalıyordu, Ozaman tamam. Birde apply me değilde diğerini seçtiğinizde ne oluyor hocam? Denediniz mi?
Diğerini Sectiginde 3.parti teması hatasını veriyor. Tahmini süre onbes dk ya da telefon derin uyuya geçtiği zaman ya da sunucu ile tam olarak iletişimi kuruduğunda internet kapalı şekilde de denemek gerekiyor. Kendi tema uygulaması dediğiniz cihazın kendi uygulaması ise ben oradan seçip uyguluyorum.

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Diğerini Sectiginde 3.parti teması hatasını veriyor. Tahmini süre onbes dk ya da telefon derin uyuya geçtiği zaman ya da sunucu ile tam olarak iletişimi kuruduğunda internet kapalı şekilde de denemek gerekiyor. Kendi tema uygulaması dediğiniz cihazın kendi uygulaması ise ben oradan seçip uyguluyorum.
Aynen hocam tahmini 20 dakika sonra varsayılan temaya geçti. Bu da gol olmadı yani :(

Sagamor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan Erbay
Cihazım
Xiaomi Mi9 Lite
Konular
2
Mi mix 2 Global resmi rom'da bu çözüm çalışıyor mu? Nedir acaba son durum?

fox5578

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
17
Bu durum bana çok can sıkıcı gelmeye başladı. Tema mağazasındaki temalar güzel değil. Miui foruma bakıyorum çok güzel ios temaları, farklı çeşitlilikte temalar var ama yükleyemiyorsun. İstediğim temayı yükleyebilmeliyim.

mustechnic

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mustafa
Cihazım
mi 8 pro
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba arkadaşlar, MI 8 MIUI 10 3.Parti temayı yüklediğimizde (MIUI Theme Editor ) sadece duvar kağıdı değişiyor. Bunun için bu yöntem ile bu sorun aşılmış oluyor. Aynı zamanda ağa bağlanmıyor hatasının da çözümü oluyor ( 1231243 teşekkürler hocam.) :)
Kurulum:
1- MIUI Theme Editor programını Play Store'den indirin;
2- MIUI Theme Editor Programının İstediği Gerekli İzinleri 'Evet' Dedikten Sonra Açıyoruz.
Browse Seçeneğini Seçiyoruz.
İndirdiğiniz Tema Hangi Dizinde İse Ordan Temayı Bulup Seçiyoruz.
START Diyoruz. NEXT Diyoruz. FINISH Diyoruz.
Gelen uyarıya "INSTALL" diyoruz, Son uyarıya da (Open theme manager and apply it) OK diyoruz.
3- Temalar Uygulamasına Girip Temamıza Seçiyoruz, aynı temadan ikitane olacak Parantez içinde "Apply me" yazan temaya tıklayıp uyguluyoruz.
Temanız Yüklenmiştir.
4- Kolay gelsin.

Bahsettiğim tema sorunu bu şekildeydi, GIF olarak hazırladım yüklenmesi uzun sürebilir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Teşekkürler

Üst Alt