Yardım Mi 8 migrostan alinir mı

Lovelesss

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlyas
Cihazım
Mİ 11 LİTE
Konular
17
Mı 8 lite aldım actik calistirdik sorunsuz
Mi 8lite 4/64 1999 TL idi 6/128 2050 TL idi onu aldım

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yasintasdemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
1
Ben de yaklaşık bir ay kadar önce Mi 8 aldım Migros'tan. Global versiyon etiketi olan cihaz bulmak için en az 25 mağazayı aradım. En son kalan bir mağazada buldum. Önce kasadan ödemeyi yapıp, sonrasında kutuyu açtılar. Zaten kutunun üstündeki jelatinin açılıp açılmadığını fark edebiliyorsunuz. Kutuda ezik ya da jelatin sökülmüşse içinize sinmezse başka mağazadan bakarsınız.

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13
Mı 8 lite aldım actik calistirdik sorunsuz
Mi 8lite 4/64 1999 TL idi 6/128 2050 TL idi onu aldım

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
cok.vermissin

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

slycuk

Usta Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selcuk
Cihazım
mi4 lte cu
Konular
13
Hepsiburadadan al kafan rahat olsun ben aldım 128gb global versiyon

Alikaraakas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
23
Cihazım
NOTE 4
Konular
9
Global versiyon yazan tipte mi var
Ben de yaklaşık bir ay kadar önce Mi 8 aldım Migros'tan. Global versiyon etiketi olan cihaz bulmak için en az 25 mağazayı aradım. En son kalan bir mağazada buldum. Önce kasadan ödemeyi yapıp, sonrasında kutuyu açtılar. Zaten kutunun üstündeki jelatinin açılıp açılmadığını fark edebiliyorsunuz. Kutuda ezik ya da jelatin sökülmüşse içinize sinmezse başka mağazadan bakarsınız.
Global etiketli de mi var kardesim

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Daha önce bu mesajı birden fazla sorun konusu altına da yazmıştım aynen kopyalıyorum... Profilimde yer alan geçmiş mesajlarımdan ilgili konulara bakabilirsiniz.

Migrosta satılan Xiaomi modellerini İdeal Seçim adındaki ithalatçı getiriyormuş... Daha önce bu ithalatçının adını "refurbished" ne demektir diye aratırken duymuştum. Yurtdışında iade edilen, garantiden yenilenen sorunlu cihazların toplanıp yeniden satılmasına refurbished deniyor ve bu ithalatçı genellikle bu tarz cihazları ucuza alıp yurtiçinde pahalıya satıyor. Pek çok sorunlu Samsung, Apple da ideal seçim marifeti diye duydum. Şimdi de Xiaomi'ye el atmış ama ideal seçim diye araştıran almayacağı için Migros gibi bir firma üzerinden satılıyormuş.

Migros'tan alınan cihazlarda bu kadar sorun olması hiç aklıma yatmıyordu ama bu ideal seçim olayını duyunca tüm taşlar yerine oturdu. Ben Migros'a müşteri şikayeti olarak bildirdim. Tavsiyem sizler de bildirin ve ideal seçimle çalışmayı bırakmadığı sürece Migros'tan Xiaomi almayın. O kadar para veriyoruz sonuçta 100-200 fazla olsun, sağlam olsun... Göz göre göre lades dememek lazım.

yasintasdemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
1
Global versiyon yazan tipte mi var

Global etiketli de mi var kardesim
Ben alırken global etiketli var mı diye sorduğumda, daha önceden vardı fakat o partinin malları bittiği için şu an sadece Çin cihazları var dendi. Yaklaşık 25 tane mağaza aradım hepsinde tek tük Çin cihazları vardı. 4 levent'teki 1 mağazasında sadece 1 adet global etiketli ürün vardı. Size tavsiyem migros'un sitesinden mağaza listelerini bulup, bölge bölge tek tek, 3M Migros'ları arayıp sorun. Tabi bazı 2M Migros'lar da satıyor. Önce 3M lerden başlayıp, sonra 2M migroslara telefon satışınız var mı diye sorabilirsiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca, telefonda ise önce şu telefondan elinizde var mı diye sorduğunuzda oradaki çalışanlar global versiyonun ne olduğunu bilmiyor. Rica ile telefon kutularını ellerine almasını isteyin ve kutunun yanında mi 8 çin karakteri var mı yoksa Latin alfabesi mı diye sorun. Latin alfabesi olanların köşelerinde kırmızı global versiyon etiketi bulunuyor. (Direkt olarak kırmızı global versiyon etiketi var mı diye sorduğunuzda, görmedikleri için kafaları karışıyor.)

Alikaraakas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
23
Cihazım
NOTE 4
Konular
9
Farklı bir yerden aldım ayarlar bu beta yazıyor ne yapmam gerekli yardim lutfen

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-02-26-19-25-38-221_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-02-26-19-25-38-221_com.android.settings.png
    149,7 KB · Görüntüleme: 55

Schirip

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Mi 8
Konular
14
Herkes şüpheyle bakıyor ama ben aldım. Kutusu da bu. Hiçbir sorun yaşamadım. Global rom
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
yüklüydü.

Üst Alt