Yardım Mi 8 migrostan alinir mı

Fazer

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Müşfik
Cihazım
Samsung note 4
Konular
0
Muhatap migros ben migorsu tanırım diyen arkadaşlar bol keseden sallıyor. Telefon almadan önce şikayetlerine bir bakın derim. Birisi migrosta satılan xiaomi için tedarikçisi sıkıntılı demişti. Nitekim öyle gözüküyor. Almadan önce şikayet var a yazın bakalım xiaomi migros karşınıza neler çıkacak...

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Muhatap migros ben migorsu tanırım diyen arkadaşlar bol keseden sallıyor. Telefon almadan önce şikayetlerine bir bakın derim. Birisi migrosta satılan xiaomi için tedarikçisi sıkıntılı demişti. Nitekim öyle gözüküyor. Almadan önce şikayet var a yazın bakalım xiaomi migros karşınıza neler çıkacak...
Bol keseden sallamak nedir
Sizin yaptığınız gibi farazi konuşmaktır
Vodafone/Turkcell cihaz aldım
webden mi8 SE aldım
CarrefourSA dan cihaz aldım
Migrostan da cihaz aldım

Cihaz arıza yaptı
garanti kapsamında anakart değişti
ve hiç bir sıkıntı yaşamadım

Bunun yanında ; satın aldığım cihaz kutusu üzerinde global etiketi vardı
cihazı açıp IMEI leri kontrol ettiğimde gene global olduğu doğrulandı

Ben bunları birebir yaşadığım için burayada yazdım
Bunun neresi bol keseden sallama soylermisiniz

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Arkadaşlar bende uzun zamandır migrostan alınma mi 8 kullanıyorum. Tek bir tane bile sorun yaşamadım

Realahmet

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
6
Dipnot : 6 ay kadar once Mi yetkilisi orjinal olmayan global cihazlara artik destek vermeyecegiz gibi bir aciklama yapmisti. Bu sebebten migros cihazlarinda bir tedirginlik olmustu. Su ana kadar bir yaptirim olmadi ama hep diyorum sahsi fikrim 200 tl fazla ver garantisi iyi arkasinda durulan cihazi al.

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Daha önce bu mesajı birden fazla sorun konusu altına da yazmıştım aynen kopyalıyorum... Profilimde yer alan geçmiş mesajlarımdan ilgili konulara bakabilirsiniz.

Migrosta satılan Xiaomi modellerini İdeal Seçim adındaki ithalatçı getiriyormuş... Daha önce bu ithalatçının adını "refurbished" ne demektir diye aratırken duymuştum. Yurtdışında iade edilen, garantiden yenilenen sorunlu cihazların toplanıp yeniden satılmasına refurbished deniyor ve bu ithalatçı genellikle bu tarz cihazları ucuza alıp yurtiçinde pahalıya satıyor. Pek çok sorunlu Samsung, Apple da ideal seçim marifeti diye duydum. Şimdi de Xiaomi'ye el atmış ama ideal seçim diye araştıran almayacağı için Migros gibi bir firma üzerinden satılıyormuş.

Migros'tan alınan cihazlarda bu kadar sorun olması hiç aklıma yatmıyordu ama bu ideal seçim olayını duyunca tüm taşlar yerine oturdu. Ben Migros'a müşteri şikayeti olarak bildirdim. Tavsiyem sizler de bildirin ve ideal seçimle çalışmayı bırakmadığı sürece Migros'tan Xiaomi almayın. O kadar para veriyoruz sonuçta 100-200 fazla olsun, sağlam olsun... Göz göre göre lades dememek lazım.
Bu anlaşma ne zaman yapılmış peki? Üzdü beni. Mi Max 2'i migrostan aldım ben 4 Ağustos 2018'de.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Bu anlaşma ne zaman yapılmış peki? Üzdü beni. Mi Max 2'i migrostan aldım ben 4 Ağustos 2018'de.
Forumdaki konulardan anlaşılıyor yaklaşık ne zaman yapıldığı... Migros cihazlarından şikayetler ne zaman başlamış inceleyebilirsiniz.

Üst Alt