Yardım Mi 8 lite volte

meCOOL

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Android 9
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
15
Arkadaşlar bir sorum olacak. Volte telefonumda aktif ama herhangi bir ibare yer almıyor volte falan yazmıyor yukarıda. Durum normal mi acaba? Ekran fotosu bırakıyorum görebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-03-25-05-22-14-237_com.android.chrome.png
    Screenshot_2019-03-25-05-22-14-237_com.android.chrome.png
    586,2 KB · Görüntüleme: 116

ExMath

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yüksel
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
3
Türktelekom sadece faturalı hatlarda kullanabiliyorsunuz. Ben online işlemlerden mesaj yazdım telefonum VOLTE'yi destekliyor aktifleştirdim fakat sizin sisteminizde desteklemediğini yazmışsınız bunun düzeltilmesini ve hattımda VOLTE'nin aktifleştirilmesini istiyorum diye. Birkaç saat sonra arayıp aktifleştirdiklerini telefonu kapatıp açınca kullanabileceğimi söylediler. Şu anda telefonumda VOLTE aktif.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Azad21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Azad
Cihazım
Mi8lite
Meslek
Eczacı
Konular
12
Türktelekom sadece faturalı hatlarda kullanabiliyorsunuz. Ben online işlemlerden mesaj yazdım telefonum VOLTE'yi destekliyor aktifleştirdim fakat sizin sisteminizde desteklemediğini yazmışsınız bunun düzeltilmesini ve hattımda VOLTE'nin aktifleştirilmesini istiyorum diye. Birkaç saat sonra arayıp aktifleştirdiklerini telefonu kapatıp açınca kullanabileceğimi söylediler. Şu anda telefonumda VOLTE aktif.
Sadece size özel mi açtılar Volte yi ?
Bizim de ayrıca telefon mu açmamız lazım genel olarak halletseler olmuyor sankim

Oyla:

ExMath

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yüksel
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
3
Sadece size özel mi açtılar Volte yi ?
Bizim de ayrıca telefon mu açmamız lazım genel olarak halletseler olmuyor sankim

Türktelekom'da VOLTE destekli cihazlarda Mi 8 Lite hala yok. Online işlemlerde baktığımda da desteklemiyor diye yazıyor. Genel olarak telefonu bu listeye ne zaman alırlar bilmiyorum, ama bireysel başvurularda özelliği aktifleştiriyorlar. Sizde mesaj atın, telefon edince o anda uğraşmak istemeyip başlarından savıyorlar sanırım.

Oyla:

meCOOL

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Android 9
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
15
Dostum 4 senedir Türk Telekom faturalı hat müşterisiyim.

Oyla:

okyanus

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
TILSIM
Cihazım
Henuz yok
Konular
1
Vodafone hattım 4.5 g operatörden açık.Telefonunuzdan *#*#86583#*#* yi tuşların ekranda carrier check disabled yazısı çıkınca tamamdır.Sonrasinda kontrol için ayarlar-simkart& mobil aglar-sim kart ayarları kısmından volte etkinlestirildi satırını gorebilirsiniz

Oyla:

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
vowifi için yapsaydınız , volte kolay.

Oyla:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Hocam 100 tane konu açılmıştır bununla ilgili ama kisaca HD kalitesinde konusma yapmak icin kullanilan bir teknoloji. bana gore gereksiz abartilan birsey. Çevrenizde ki 10 kisiden max 2-3 kisi kullanıyordur VOLTE'yi. Ki volte den verim alabilmekn için de sadece sizin degil karşınızdaki kisinin de telefonunda volte olmali.

Oyla:
Üst Alt