Soru Mi 8 Lite ROM öerisi

ahmtatlgn20

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
1
Normalde iPhone kullanıcısıyım ama arada lazım oluyor diye bugün Mi 8 Lite aldım. Şu an tamamen stok MIUI 12 Global var ve performansından pek memnun değilim. Sizlerin ROM tavsiyeleri nelerdir? Ben tercihen Pixel arayüzü arıyorum bana Google uygulamaları lazım oluyor. Pixel Experience 13, 12 ve ya 11 kullanan varmı bu cihazda? Memnun musunuz? Bana Pixel Experience 13 bu cihaza ağır gelir gibi geliyor o yüzden 11 düşünüyorum ama kullanan varsa deneyimlerini aktarırsa daha iyi olur. Veya EU ROM daha iyi derseniz o da bana uyar.

Shenva

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Oneplus 9
Konular
12
Geç gördüğüm için kusura bakmayın hocam. Öncelikle mi 8 lite için rom arıyorsanız mi 8 lite ile 200den fazla rom kullanmış birisi olarak kesinlikle önereceğim sürüm, mi 8 lite xiaomi.eu 9.8.22 olacaktır. Miui 10 sevmiyorum miui 11 olsun derseniz de diğer tavsiye edeceğim sürüm kesinlikle 9.10.17 sürümüdür. Bu iki sürümden birisini kurun ve keyfini çıkarın mi 8 lite'ın hocam. Bu sürüm dışındakileri çok tavsiye etmiyorum. Emekliye ayıralı 6 ay oldu ama hâlâ aklımdan çıkaramıyorum mi 8 lite'ı...

ahmtatlgn20

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
1
Geç gördüğüm için kusura bakmayın hocam. Öncelikle mi 8 lite için rom arıyorsanız mi 8 lite ile 200den fazla rom kullanmış birisi olarak kesinlikle önereceğim sürüm, mi 8 lite xiaomi.eu 9.8.22 olacaktır. Miui 10 sevmiyorum miui 11 olsun derseniz de diğer tavsiye edeceğim sürüm kesinlikle 9.10.17 sürümüdür. Bu iki sürümden birisini kurun ve keyfini çıkarın mi 8 lite'ın hocam. Bu sürüm dışındakileri çok tavsiye etmiyorum. Emekliye ayıralı 6 ay oldu ama hâlâ aklımdan çıkaramıyorum mi 8 lite'ı...
Şu an EU 12.5.6 kullanıyorum fena değil ama biraz yavaş tabii. Bahsettiğiniz ROM'u bulamadım elinizde link var mı?

Shenva

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Oneplus 9
Konular
12
Şu an EU 12.5.6 kullanıyorum fena değil ama biraz yavaş tabii. Bahsettiğiniz ROM'u bulamadım elinizde link var mı?
9.8.22 :
9.10.17 :

Konunun içinden indirme linkini bulabilirsin.

ahmtatlgn20

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
1
9.8.22 :
9.10.17 :

Konunun içinden indirme linkini bulabilirsin.
Teşekkürler.

Kaan5861

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kaan
Cihazım
Mi 8 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Mi 8 lite Xiaomi.eu 12.5.1 versiyonu ile kıyaslandığınızda bu romlarla arasında çok fark var mı hocam? Akıcılık ve pil performansı olarak çok fark var mı?

Üst Alt