Diğer Mi 8 Lite Orjinal Batarya

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Eu Stabil 12.0.1
Telefon Modeli
Mi 8 Lite
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar mi 8 lite orjinal batarya arıyorum . İnternet olsun aliexpress olsun çakma batarya dolu orjinal batarya satan veya bulabileceğim güvenli bir yer var mı? Olmadı deji batarya düşünüyorum .Teşekkürler.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Merhaba hocam, orjinal pil bulmanız oldukça zor, piyasada bulunan piller ya lityum iyon (Li ion) yada lityum polimer (Lipo) piller ama orjinal adı altında satılan pillerin üzerinde lityum ion polimer yazıyor adını ilk kez duydum :) yani arafta kalmış piller :) marka önerisinde bulunamayacağım ama iyi araştırın hocam.

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Oyla:

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Merhaba hocam, orjinal pil bulmanız oldukça zor, piyasada bulunan piller ya lityum iyon (Li ion) yada lityum polimer (Lipo) piller ama orjinal adı altında satılan pillerin üzerinde lityum ion polimer yazıyor adını ilk kez duydum :) yani arafta kalmış piller :) marka önerisinde bulunamayacağım ama iyi araştırın hocam.
İlk başlarda ne çok orjinal var sanmıştım . Youtube videoları ve pillere baktığımda bir lilon diyor bir lipo, yazılarıda fazla belirgin oradan çakma olduklarını anladım Idea~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Daha erken değil mi hocam? OneOS kullanıyorum, 7-8 saat arası süre veriyor sosyal medya ve orta düşük parlaklıkta.
Ben cihazı 14 Ara Cum 2018 satın aldım. Yaklaşık 2 sene olacak . Eu stabilde 6 saat civarı ekran süresi alıyorum . Son zamanlarda bilgiz kullanımlarım sonucu pil 2800mh e kadar düştü. Kaybım 550mh bu yüzden tekrar bulup değiştirip bir 2 sene daha kullanmayı düşünüyorum sonra yeni tele geçerim gibi ama pil ortada yok . Dejilerde adam gibi 1 sene dayanabiliyor biliyorum buda düşündürücü .

Şimdi düşününce aslında garanti daha bitmemiş . Delta garantiye cihazı stabil rom yükleyip yollasam yeni pil takdirsam diye düşündüm ama geri almaya cihazı bozarlar mı ne yaparlar güvenemiyorum

Deji pil öneririm :)
Dejiler sizce ne kadar dayanıyor 6 ay sonrası kullanımda güvenilir miyim siz kullandınız mi

Son düzenleme:
Oyla:

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
İlk başlarda ne çok orjinal var sanmıştım . Youtube videoları ve pillere baktığımda bir lilon diyor bir lipo, yazılarıda fazla belirgin oradan çakma olduklarını anladım Idea~~

Ben cihazı 14 Ara Cum 2018 satın aldım. Yaklaşık 2 sene olacak . Eu stabilde 6 saat civarı ekran süresi alıyorum . Son zamanlarda bilgiz kullanımlarım sonucu pil 2800mh e kadar düştü. Kaybım 550mh bu yüzden tekrar bulup değiştirip bir 2 sene daha kullanmayı düşünüyorum sonra yeni tele geçerim gibi ama pil ortada yok . Dejilerde adam gibi 1 sene dayanabiliyor biliyorum buda düşündürücü .

Şimdi düşününce aslında garanti daha bitmemiş . Delta garantiye cihazı stabil rom yükleyip yollasam yeni pil takdirsam diye düşündüm ama geri almaya cihazı bozarlar mı ne yaparlar güvenemiyorum

Dejiler sizce ne kadar dayanıyor 6 ay sonrası kullanımda güvenilir miyim siz kullandınız mi
Ben dejiyi çok önce kullandım adamlar o yıllardan beri piyasadalar. Kullandığım yıl 2013 yılı idi. 1 yıl da garanti veriyorlar 550 şarj döngüsü reklamını yapıyorlar. 1 yıldan fazla gider diye düşünüyorum.

Oyla:

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Ben dejiyi çok önce kullandım adamlar o yıllardan beri piyasadalar. Kullandığım yıl 2013 yılı idi. 1 yıl da garanti veriyorlar 550 şarj döngüsü reklamını yapıyorlar. 1 yıldan fazla gider diye düşünüyorum.
Hmm baya iyi ben çabuk ölmesin diye döngü yaptırmayı düşünmüyorum :D . Orjinal batarya bulamazsam deji almaktan başka çarem yok gibi . Fikrin için teşekkürler

Oyla:

Ramazan6666

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RAMAZAN
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Ben deji bataryayı 5-6 aydır kullanıyorum rahat 1 günü çıkarıyor telefon mi6.
Kendi sitesinden almıştım yanında hediye olarak yüzükde veriyorlar. Instagram hesabında %5 indirim kodu isteyin hemen verirler . Çakma bataryalardan bin kat daha iyidir 1.5 2 sene götürür bence. Tamir kitide çıkıyor

Oyla:
Üst Alt