Diğer Mi 8 Lite Orjinal Batarya

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
Arkadaşlar 3 yılı geçti artık bir batarya değişse iyi olacak ama yan sanayi taktırmak istemiyorum orijinal batarya bulabilme şansımız varmı acaba satan yer veya site

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Orijinal bulmak neredeyse imkansız hocam, cihaz distribütörlük gelmeden çıktığı için yetkili servislerde bile orijinal batarya olmuyordu. Garantili Deji batarya bakabilirsiniz.

selim752

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selim
Cihazım
mi 11 ultra
Konular
1
Ben 200 liraya taktırmıştım şarj yine aynıydı sonra tekrar değişti yine aynı sonra yine değiştirdi yine aynı bende pes ettim artık.

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
Ben 200 liraya taktırmıştım şarj yine aynıydı sonra tekrar değişti yine aynı sonra yine değiştirdi yine aynı bende pes ettim artık.
aslında cok aşırıda ölü değil bataryası ama kullanırken gayet hızlı iniyor kendime yeni 11 ultra aldım onunda çok bir farkı yok gibi sanki 8 lite kardeşim veya babam kullanıcak eğer gerçekten hiç farketmiyecekse değiştirmesekte olur telefonu dün sıfırladım koydum öyle sarjı 74 dü akşam bıraktıgımda herhangibi bir program vs yüklü değil ama sadece wifi ye bağlıydı duruken pek sarj yemiyor zaten suan baktım 73 olmuş ama elime alıp yarım saat baksam 50 ye iner kesin

selim752

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selim
Cihazım
mi 11 ultra
Konular
1
malesef bendeki de hızlı iniyor birde şarj düştükçe çok donma yapıyor telefon yavaştan gidici.

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
Ben eu 12.5.1 kullanıyordum cok kasma problemim yoktu tavsiye ederim bizimkilere vereceğim için global yükledim artık ama

selim752

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selim
Cihazım
mi 11 ultra
Konular
1
Ben eu 12.5.1 kullanıyordum cok kasma problemim yoktu tavsiye ederim bizimkilere vereceğim için global yükledim artık ama
eu çok kullandım şuan healers rom kullanıyom bakalım gittiği yere kadar

Shenva

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Oneplus 9
Konular
12
eu çok kullandım şuan healers rom kullanıyom bakalım gittiği yere kadar
Miui camera içeren aosp romu ön kamera vendorları değiştirerek kullanıyorum. Gcam kullanma derdiniz yok ve 60fps video tercihinizse miui camera içeren aosp romlarda hem akıcılık hem de batarya daha iyi gidiyor. Healer tavsiye etmiyorum bataryayı su gibi içiyor. İlla miui kullanacağım diyorsanız greeshan tavsiye ederim bataryası bayağı iyi gidiyor ve gcam ve miui camera beraber kullanılabiliyor. Sadece aosp rom kadar akıcı değil.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bataryaya gelirsek de deji kullanmak zorundayız. Orijinal batarya delta serviste satılmakta fakat geçen sene aradığımda bile 650 demişlerdi. Şu an 1000 diyebilme potansiyeli sebebiyle dejiye mahkumuz. Aosp rom ve özel hazırladığım kernelle 6 saat alıyorum. Normal global miuida 4 saat zor görmekteyim.

selim752

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selim
Cihazım
mi 11 ultra
Konular
1
Miui camera içeren aosp romu ön kamera vendorları değiştirerek kullanıyorum. Gcam kullanma derdiniz yok ve 60fps video tercihinizse miui camera içeren aosp romlarda hem akıcılık hem de batarya daha iyi gidiyor. Healer tavsiye etmiyorum bataryayı su gibi içiyor. İlla miui kullanacağım diyorsanız greeshan tavsiye ederim bataryası bayağı iyi gidiyor ve gcam ve miui camera beraber kullanılabiliyor. Sadece aosp rom kadar akıcı değil.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bataryaya gelirsek de deji kullanmak zorundayız. Orijinal batarya delta serviste satılmakta fakat geçen sene aradığımda bile 650 demişlerdi. Şu an 1000 diyebilme potansiyeli sebebiyle dejiye mahkumuz. Aosp rom ve özel hazırladığım kernelle 6 saat alıyorum. Normal global miuida 4 saat zor görmekteyim.
anladım, bende deji alıp taktırayım diyordum önceden son çare öyle yapıcam. Senin kullandığın aosp rom hangisi peki

Shenva

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Oneplus 9
Konular
12
anladım, bende deji alıp taktırayım diyordum önceden son çare öyle yapıcam. Senin kullandığın aosp rom hangisi peki
Pe+ 11 unofficial by @Lmichael (Miui camera içerdiği için) ve andreyin kernelini base alıp kullanıyorum. Miui camerayı miuidaki gibi tamamen her şeyiyle kullanmak istiyorsan ön kamera dahil, vendor libleri miuidaki imx576 liblerini alıp değiştirmek durumundasın. Fakat böyle yapınca da gcam kullanamıyorsun. Gcam şahsen umrumda olmadığı için böyle yapıyorum.

Üst Alt