MIUI 11 Mi 8 Lite MiuiMix (Android 10.0) 20.3.26 Beta Rom

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Denemeye değer görünüyor. Ancak ben twrp yedeği alıp geri yükledikten sonra cihazın ilk açılışında ekran kilidi parolamı kabul etmiyor ve twrp içinden bazı dosyaları silip eski romuma ulaşabiliyorum. Akabinde de yüz tanıma ve parmak izi sapıtıyor. Buna bir çare var mı bilinen? Çözüm olursa bu romu hemen denemek lazım.
Bu konuyu inceleyebilirsiniz.

aoba28

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkay
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
0
Merhabalar, orangefox ile twrp'nin farkı nedir acaba? Paylaşım için elinize sağlık. Mi 9T pro için soruyorum.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Merhabalar, orangefox ile twrp'nin farkı nedir acaba? Paylaşım için elinize sağlık. Mi 9T pro için soruyorum.
Teşekkürler hocam. OrangeFox da daha fazla özelleştirme bulunuyor. Twrp'nin gelişmiş versiyonu diyebiliriz.

Son düzenleme:

SertaGE

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Sistem Mühendisi
Konular
20
Benden başka romu deneyen oldu mu bilmiyorum ancak bence kesinlikle uzak durun.

Full wipe akabinde temiz kurulum ile romu flashladım. Kurulum bitti ve romu yeterli süre kurcaladım. Ancak kesinlikle açıklamalarında vaad edildiği gibi daha seri ve yumuşak geçişlere sahip değil. Ana ekrandan sola kayınca kullandığım Google hizmetlerine geçiş ve geri dönüşlerde resmen cihaz can çekişiyor. Ayarlar içerisinde menü geçişlerinde, açık uygulamaları kapatmak için ekranı yukarı kaydırdığımda resmen çakılıyor. Belli ki üzerinde daha çooook çalışılması gerekiyor.

Yine de tecrübe eden arkadaşlar fikirlerini paylaşırlarsa iyi olur tabii. Belki benim cihazımda sorun yaşanmıştır (umarım).
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şimdi bir de nandroid backuptan geri dönerken bootloop'da kaldım, mükemmel oldu. Şimdi işin yoksa sıfırdan kurulum yap :@

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Benden başka romu deneyen oldu mu bilmiyorum ancak bence kesinlikle uzak durun.

Full wipe akabinde temiz kurulum ile romu flashladım. Kurulum bitti ve romu yeterli süre kurcaladım. Ancak kesinlikle açıklamalarında vaad edildiği gibi daha seri ve yumuşak geçişlere sahip değil. Ana ekrandan sola kayınca kullandığım Google hizmetlerine geçiş ve geri dönüşlerde resmen cihaz can çekişiyor. Ayarlar içerisinde menü geçişlerinde, açık uygulamaları kapatmak için ekranı yukarı kaydırdığımda resmen çakılıyor. Belli ki üzerinde daha çooook çalışılması gerekiyor.

Yine de tecrübe eden arkadaşlar fikirlerini paylaşırlarsa iyi olur tabii. Belki benim cihazımda sorun yaşanmıştır (umarım).
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şimdi bir de nandroid backuptan geri dönerken bootloop'da kaldım, mükemmel oldu. Şimdi işin yoksa sıfırdan kurulum yap :@
Mi 8 Lite için Twrp oldukça sorunlu hocam. Yabancı forumlarda romu kuran kişiler oldukça akıcı olduğunu belirtmişlerdi.

SertaGE

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Sistem Mühendisi
Konular
20
Mi 8 Lite için Twrp oldukça sorunlu hocam. Yabancı forumlarda romu kuran kişiler oldukça akıcı olduğunu belirtmişlerdi.

TWRP değil zaten Orange Fox kullanıyorum. Bir kaç sürüm beklemek gerekecek sanırım bu rom için.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
TWRP değil zaten Orange Fox kullanıyorum. Bir kaç sürüm beklemek gerekecek sanırım bu rom için.
OrangeFox, Twrp'nin alt yapısını kullanıyor hocam. OrangeFox özelleştirmeler eklenmiş versiyonu.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
20.1.2 İndirme Bağlantısı konuya eklenmiştir.

Üst Alt