MIUI 11 Mi 8 Lite Miui 11 Eu Beta 9.11.7 Kararlı 11.0.2.0 Rom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
58
Pil performansı en iyi rom hangisi bizim cihazlarda
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bizim cihazlarda twrp nasıl silinir global stabil miui 11 kurucağım twrp silip nasıl becerebilirim bu işi galiba recovery img dosyası varmıs global stabil romların icinde bos yere unlocku kapatmak istemiyorum heran belki rom root yüklerim diye twrp silmem yeterli

SertaGE

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Sistem Mühendisi
Konular
20
Pil performansı en iyi rom hangisi bizim cihazlarda
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bizim cihazlarda twrp nasıl silinir global stabil miui 11 kurucağım twrp silip nasıl becerebilirim bu işi galiba recovery img dosyası varmıs global stabil romların icinde bos yere unlocku kapatmak istemiyorum heran belki rom root yüklerim diye twrp silmem yeterli

Bootloader'ı kilitlemeden mi flash tool ile stock roma dönmeniz mümkün. Ekli görselde 1 numara ile işaretlediğim seçenek ile fastboot modunda stock roma dönebilirsiniz. 2 numaralı seçenek ile yaparsanız Bootloader'ı da kilitlemiş olursunuz.

Ek olarak herhangi bir sebeple Bootloader'ı kilitleseniz bile mi unlock tool ile herhangi bir bekleme süresi olmadan direk Bootloader'ı tekrar açabilirsiniz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

rebanuba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reba
Cihazım
Mi 8se
Meslek
Emekli
Konular
0
Format data (yes) yapmalısınız.
Merhaba.Ben şu anda global 11.0.5.0 romdayım,tüm twrp leri denedim ancak çoğunda tuşlar çalışmadı.Sadece multilang 3.2.3 ve orangefox te tuşlar çalıştı.Magisk yüklemediğim için onlarda silindi.Şimdi magisk ile birlikte yükleyip denemek istiyorum.Sizce miui eu11 için hangisi sorunsuz çalışacaktır.Teşekkürler.

Son düzenleme:

SertaGE

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Sistem Mühendisi
Konular
20
Merhaba.Ben şu anda global 11.0.5.0 romdayım,tüm twrp leri denedim ancak çoğunda tuşlar çalışmadı.Sadece multilang 3.2.3 ve orangefox te tuşlar çalıştı.Magisk yüklemediğim için onlarda silindi.Şimdi magisk ile birlikte yükleyip denemek istiyorum.Sizce miui eu11 için hangisi sorunsuz çalışacaktır.Teşekkürler.
Ben uzun süredir 3.2.3-0 sürümünü kullanıyorum ve AOSP romlar dahil bir sürü rom flashladım. Herhangi bir sorun yaşamadım. Yalnız magisk yüklemediğiniz için custom recoverynin silinmesini anlayamadım. Fastboot modda image olarak recovery kurarsanız magisk olmasa da recovery silinmez. (tabi stock roma mi flash tool ile dönmediğiniz takdirde)

rebanuba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reba
Cihazım
Mi 8se
Meslek
Emekli
Konular
0
Ben uzun süredir 3.2.3-0 sürümünü kullanıyorum ve AOSP romlar dahil bir sürü rom flashladım. Herhangi bir sorun yaşamadım. Yalnız magisk yüklemediğiniz için custom recoverynin silinmesini anlayamadım. Fastboot modda image olarak recovery kurarsanız magisk olmasa da recovery silinmez. (tabi stock roma mi flash tool ile dönmediğiniz takdirde)
Cevabınız için teşekkür ediyorum.Twrp silinince magisk e bağladım.Kısaca twrp kuramıyorum ve nedenini araştırıyorum.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Bazı Twrp'ler romlara göre uyumsuzluk gösterebiliyor. Bende 3.2.3 Multilang 3.2.3 Twrp'sini kullanıyorum.

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
EU Beta'nın bu sürümünden memnun musunuz arkadaşlar? Ben romdaki kasmaların geçmesi için bekliyorum. Şu anda EU Stabil kullanıyorum. Bu bile kasıyor. Miui 10 en son sürüm EU Beta romda hiç kasma yoktu.

SertaGE

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Sistem Mühendisi
Konular
20
EU Beta'nın bu sürümünden memnun musunuz arkadaşlar? Ben romdaki kasmaların geçmesi için bekliyorum. Şu anda EU Stabil kullanıyorum. Bu bile kasıyor. Miui 10 en son sürüm EU Beta romda hiç kasma yoktu.
Bende herhangi bir performans problemi yok. Oldukça akıcı ve pil performansı da gayet iyi.

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Bende herhangi bir performans problemi yok. Oldukça akıcı ve pil performansı da gayet iyi.
Bir iki hafta içerisinde EU Beta'ya yerleşmeyi planlıyorum ben de. Bakalım artık. Cevap için teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt