Soru Mi 8 lite mı,redmi note 7 mi,kararsız kaldım dostlar

T.ç.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Tuna
Cihazım
Mİ8 LİTE
Konular
7
Sizce hangisini almalıyım,mi 8 lite daha zarif kasası ancak özellikle note 7 nin pili ile arasında çok fark var.note 7 nin çerçeveleri çok kalın ve kötü izlenim bıkrakıyor bende.

bluefire

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi5
Konular
2
Kamerasına bakarsanız Mi 8 lite almanız daha iyi olur çünkü selfie kamerası bile sony sensör var. Note 7 inceleme fırsatım oldu kamerası çamur gibi çekiyor. Pil konusunda ise birşey diyemeyeceğim kullanıma göre değişir. ekran performansı olarak mi 8 lite daha iyi.

Oyla:

tugrul.gdkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Muhasebeci
Konular
50
Ekran çevresindeki kalın çerçeveler beni anında soğutuyor telefondan , tercihim aslında note 7 . Arkadaş o tlfna o çerçeve oldu mu
Sizce hangisini almalıyım,mi 8 lite daha zarif kasası ancak özellikle note 7 nin pili ile arasında çok fark var.note 7 nin çerçeveleri çok kalın ve kötü izlenim bıkrakıyor bende.
Mi 8 Lite kullanmiş biri olarak ; Gövde kalitesi ekran kasa orani tutuşu daha güzel Note 7 ye göre.Bataryasi skntida birakmaz.Kamerasi bence daha güzel.Çentiği ufak neredeyse damla çentiğe yakin.Note 7 de fena değil ama ekran gövde orani falan bence iyi değil güya damla çentik koymuşlar ama çerçeve var baya.Bence ikisini de bi elinize alin öyle karar verin.48 Mp sizi yaniltmasin öyle pek matah bişey değil.Ben mi 9 se de kullaniyorum

Oyla:
Üst Alt