Rehber Mi 8 Lite Kulaklık Ses Yükseltme Modülü

• Konbuyu başlatan CraweL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 33
  • Görüntüleme 5K

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Maalesef sesin kalitesi iyi olduğuna dair bir fark ortaya çıkmadı.. işlemin sağlandığını nasıl teyit edebiliriz?
Bluetooth'lu kulaklık kullanıyorsanız bir fark olmayacaktır. Magisk modülü yüklü olup olmadığına bakabilirsiniz.

zaf3r

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Cihazım
mi 8 lite
Konular
4
Bluetooth'lu kulaklık kullanıyorsanız bir fark olmayacaktır. Magisk modülü yüklü olup olmadığına bakabilirsiniz.
bluetooth kullanıyorum magisk modül kısmında yüklü gözükmektedir. Teşekkürler.

zaf3r

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Cihazım
mi 8 lite
Konular
4
CraweL Belirttiğin modülü indirdim kurdum. Bu modül sayesinde rom atma modül kurma vb. şeyleri öğrendim fakat bu modül var iken normal telefon konuşmaları(kulaklık/kulaksız) karşı tarafa berbat ses gitmekte ve karşı taraf sesimden birşey anlamakta güçlük çekiyordu. Modülü kaldırdığımda şikayetler olmadı. Bilgi amaçlı paylaşıyım dedim. Teşekkürler.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
CraweL Belirttiğin modülü indirdim kurdum. Bu modül sayesinde rom atma modül kurma vb. şeyleri öğrendim fakat bu modül var iken normal telefon konuşmaları(kulaklık/kulaksız) karşı tarafa berbat ses gitmekte ve karşı taraf sesimden birşey anlamakta güçlük çekiyordu. Modülü kaldırdığımda şikayetler olmadı. Bilgi amaçlı paylaşıyım dedim. Teşekkürler.
Bende her hangi bir sorun yok hocam. Mi Room kullanıyorum. Kullandığınız romda uyumsuz olabilir.

Üst Alt