Yardım Mi 8 Lite kendi kendine kapandı ve bootlop yaşadım

Sinnerman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
null
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
11
Bugün durup dururken ekranı kilitledi, kilit ekranı geldi tamamen kapandı, mi yazısı geldi, tekrar kapandı, tekrar mi ekranı geldi. Bu sırada MIUI yazısı gelmiyor. Bir süre sonra MIUI yazısı geldi, telefon açılmadan yine reset attı MIUI yazısında sürekli reset atmaya başladı. Fastboot moduna aldim, orada da kendi kendine fastboot modundan çıktı, kapandı

Sanırım bu bootlop oluyor. Bunun nedeni nedir acaba? Durup dururken neden şimdi oluyor? Yazılımsal olma şansı nedir?
Kolonya sıkıp siliyorum, güç tuşuna kaçtı da ondan mi yapıyor ki acaba. Sanki tuş takılı kalıyor o yüzden sürekli reset atiyor.

tarik2506

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tarık
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
4
Merhabalar, iki yıl önce bende de birkaç defa durmadan kendini yeniden başlatmıştı. Bir döngü içindeydi adeta. Güç tuşuna basılı tutarak bu döngüyü durdurmuştum. Hiç beklemediğim anlarda oluyordu ve defalarca oldu. Güncelleme aldıktan sonra iki yıldır bu sıkıntıyı hiç yaşamadım. Sıfırlama, yaşadığınız problemi giderebilir. Kolay gelsin.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Yazılımsal olup olmadığını isterseniz yedek alıp bir de sıfırlama işlemiyle test edin :

mehmet963

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Merhabalar, iki yıl önce bende de birkaç defa durmadan kendini yeniden başlatmıştı. Bir döngü içindeydi adeta. Güç tuşuna basılı tutarak bu döngüyü durdurmuştum. Hiç beklemediğim anlarda oluyordu ve defalarca oldu. Güncelleme aldıktan sonra iki yıldır bu sıkıntıyı hiç yaşamadım. Sıfırlama, yaşadığınız problemi giderebilir. Kolay gelsin.
Ben de aynı şekilde çözmüştüm.

selim752

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selim
Cihazım
mi 11 ultra
Konular
1
Bende 1 kere yaşadım bunu power tuşuna basılı tuttum sürekli ard arda powera bastım twrpye girdim Bi şekilde ordan wipelark yaptım düzeldi. Daha da olmadı bu şekilde çözdüm

Üst Alt