Soru Mi 8 lite kamera performansı

Mehmethan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmethan
Cihazım
Mi 8 lite 128gb
Konular
2
Merhaba arkadaşlar mi 8 lite almayı düşünüyorum lakin ne internette nede youtube beklentimi karşılayacak bir fotoğraf testi ile karşılaşmadım kaynak bilen varsa yada gündüz ve gece çekimi eklerseniz gayet faydalı olur mi 8 modelinin DxOMark puanı ve yorumları çok başarılı özelliklerinde ana kamera özellikleri mi 8 lite ile aynı gibi

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Mi 8 lite ile bugün çektim. Fikir verebilir. Fotoğraf çekme konusunda bayağı kötüyümdür belirteyim :D Otomatik modda çektim ayrıca.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

suso9292

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Mi8
Meslek
Kalite teknisyeni
Konular
4
hocam hemen hemen her modelin testi mevcut ulaşabilirsin.

Oyla:

ByKaraca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Elime ne geçers
Meslek
Teknoloji Editörü
Konular
380
Mi 8 mi Mi 8 Lite mı? Mi 8 Lite testimde bazı fotoğraflar yayımladım ona bakabilirsiniz
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Kullandığım süre boyunca yaşadığım deneyime gelecek olursak fiyatına göre çok iyi bir kamerası mevcut. O fiyatta bu cihaza kamera anlamında rakip olacağını düşündüğüm iki cihaz var birisi Honor Play ki performans vs olarak da çok daha iyi cihaz. Diğeri ise Mi A2. Eğer Android one ve Huawei istemiyorum diyorsanız Mi 8 Lite alabilirsiniz. Verdiğiniz paranın hakkını verecektir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi 8 Lite ile Mi 8 modelinin kamera performansı arasında bence baya fark var. Ayrı ayrı düşünmek daha iyi olacaktır. Yukarıda linki atılan GSMARENA incelemesi sizlere referans olabilir.

Oyla:

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Mi 8 mi Mi 8 Lite mı? Mi 8 Lite testimde bazı fotoğraflar yayımladım ona bakabilirsiniz
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Kullandığım süre boyunca yaşadığım deneyime gelecek olursak fiyatına göre çok iyi bir kamerası mevcut. O fiyatta bu cihaza kamera anlamında rakip olacağını düşündüğüm iki cihaz var birisi Honor Play ki performans vs olarak da çok daha iyi cihaz. Diğeri ise Mi A2. Eğer Android one ve Huawei istemiyorum diyorsanız Mi 8 Lite alabilirsiniz. Verdiğiniz paranın hakkını verecektir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi 8 Lite ile Mi 8 modelinin kamera performansı arasında bence baya fark var. Ayrı ayrı düşünmek daha iyi olacaktır. Yukarıda linki atılan GSMARENA incelemesi sizlere referans olabilir.
mi 8 lite ile honor play arasında 400 liradan fazla fark var.

Oyla:
Üst Alt