Yardım Mi 8 lite ısınma ve performans

noseti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tans
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global eu 10.3.1.0
Telefon Modeli
Mi 8 lite
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba,
Oldukça sağlam grafikli bir oyun oynuyorum. Son güncellemeden önce oyunda hiç takılma olmuyor ayrıca çok az ısınıyordu. Son güncellemeyi yaptıktan sonra (10.3.1.0) oyunda takılmalar, bazen oyundan atmalar. 5 dk oynasam bile telefon aşırı ısınıyor. Bununla ilgili ne yapmalıyım?
Bazı sitelerde geliştirici kısmından miui optimizasyonu kapayın diyorlar. Bir çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

erakia

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Buğra
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
0
Merhaba,
Oldukça sağlam grafikli bir oyun oynuyorum. Son güncellemeden önce oyunda hiç takılma olmuyor ayrıca çok az ısınıyordu. Son güncellemeyi yaptıktan sonra (10.3.1.0) oyunda takılmalar, bazen oyundan atmalar. 5 dk oynasam bile telefon aşırı ısınıyor. Bununla ilgili ne yapmalıyım?
Bazı sitelerde geliştirici kısmından miui optimizasyonu kapayın diyorlar. Bir çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Sa kardeşim bende mi 8 lite kullanıyorum telefonum MIUI 10.3.2 benimde telefon 5dk da çok ısınıyor bende ısınan yer arka parmak izi yeri ve ekranın sol alt kısmı çok ısınıyor ve tüm alt kısmında ısınıyor seninde ısınan yerlerin buralarmi

Oyla:
Üst Alt