Yardım Mi 8 Lite Internet paylaşma sorunu

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
10.2.2
Telefon Modeli
Mi 8 lite
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar benim telefonun mi8 Lite Turkcell ve Türk Telekom hattı kullanıyorum ikisinde de paket var ama Turkcell'in internetini açıp wifi hotspot ile paylaştığında hiçbir telefon ya da bilgisayar internete giremiyor bunun sebebi nedir aranızda yaşayan var mı

Zeus001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
Mi 11 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Arkadaşlar benim telefonun mi8 Lite Turkcell ve Türk Telekom hattı kullanıyorum ikisinde de paket var ama Turkcell'in internetini açıp wifi hotspot ile paylaştığında hiçbir telefon ya da bilgisayar internete giremiyor bunun sebebi nedir aranızda yaşayan var mı
Ben yaşıyorum Stock MIUI 10 romun da özellikle açılmıyordu bile ben şuan custom rom kullanıyorum internet ile ilgili bir bir sıkıntım yok hotspotu da açabiliyorum :)

Oyla:

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Ben yaşıyorum Stock MIUI 10 romun da özellikle açılmıyordu bile ben şuan custom rom kullanıyorum internet ile ilgili bir bir sıkıntım yok hotspotu da açabiliyorum :)
Yani wifi yi açıp o wifiyi hotspot ile paylaşabiliyor musunuz

Oyla:

ChamYapragi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Başlangıç
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Turkcel internet paketini direkt olarak hotspot yapip paylasma durumu artik kalkti. Hizli giris menusu uzerinden internet paylasimi yapabilirsin...

Oyla:
Üst Alt