Rom Mi 8 Lite Havoc Os [9.0 Pie] Rom

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Havoc veya AOSP romlar için ekranı tam ekran şekilde kullanmanın bir yolu var mı? Geçen sefer Havoc kurduğumda ayarları kurcalarken bir değişiklik yapmıştım ve ekran tamamen simsiyah olmuştu. Tekrar stock miui roma dönmek zorunda kalmıştım :)
Daha önce bir konuda görmüştüm galiba Aosp tabanlı romlarda tam ekran hareketlerini kullanmakla ilgili araştırma yapayım ama emin değilim.
Evet Havoc Os da benimde başıma gelmişti ekran ayarlarıyla oynarken haha--

SertaGE

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Sistem Mühendisi
Konular
20
Tam ekran olayını çözdüm. Orijinal MIUI gibi tam ekran hareketleriyle kullanmak mümkünmüş. Ancak bu defa da yüz tanıma ile kilit açmayı bulamadım. Yok ise benim için Havoc bitmiştir, daha da gelmem :)

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Tam ekran olayını çözdüm. Orijinal MIUI gibi tam ekran hareketleriyle kullanmak mümkünmüş. Ancak bu defa da yüz tanıma ile kilit açmayı bulamadım. Yok ise benim için Havoc bitmiştir, daha da gelmem :)
Smart Lock olması lazım ayarlarda bakar mısınız?

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Havoc veya AOSP romlar için ekranı tam ekran şekilde kullanmanın bir yolu var mı? Geçen sefer Havoc kurduğumda ayarları kurcalarken bir değişiklik yapmıştım ve ekran tamamen simsiyah olmuştu. Tekrar stock miui roma dönmek zorunda kalmıştım :)
Play Store'dan Fluid Navigation Gestures programını indirerek kullanabilirsiniz.

SertaGE

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Sistem Mühendisi
Konular
20
Tam ekran ve yüz tanıma olaylarını çözdüm. Smart Lock içerisinde yüz tanıma varmış belirttiğiniz gibi.
Ancak her seferinde heves edip deniyorum da, çok kararsız çalışıyor rom. İnat edeyim, sabredeyim kullanayım diyorum da... işte :)

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Tam ekran ve yüz tanıma olaylarını çözdüm. Smart Lock içerisinde yüz tanıma varmış belirttiğiniz gibi.
Ancak her seferinde heves edip deniyorum da, çok kararsız çalışıyor rom. İnat edeyim, sabredeyim kullanayım diyorum da... işte :)
Aynısı bende de var. 3 günden fazla dayanamıyorum. Miui'deki galeri, mesajlar gibi uygulamaları özlüyorum. Kalite akıyor resmen. Aosp öyle değil, hepsi dandik. Substratum biraz adam ediyor da o da sıkıyor bir süre sonra. Ekran görüntüsü aldığımda hemen düzenleme yapabilmem bile benim için büyük nimet.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek