Yardım Mi 8 Lite -Google Kamera

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
10.2.2
Telefon Modeli
Mi 8 lite
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba mi8 Lite kullanıyorum ve kamera performansından pek memnun değilim önüme çıkan bazı konularda Google'ın kamerasının ve mi kamerasının arasındaki yazılım farkından dolayı Google kamerasının aşırı derecede daha kaliteli olduğu söyleniyor ama ben cihaza kuramadım APK kurduktan sonra sürekli kapanıyor hatası verdi nasıl kurabilirim ve kurduktan sonra etkili bir biçimde daha kaliteli fotoğraf çekebilir miyim

uzeyir195

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Üzeyir
Cihazım
Xiaomi Mİ 8 SE
Konular
1
Ben Mİ 8 SE kullanıyorum sadece Google cam apk kurulumunu yaptıktan sonra rahatça kullanıyorum. Bazı telefonıarda kolay apk kurulumu olmadığını duydum ve araştırdım. Aldığım sonuç işlemci eğer snapdragon 710 ve 845 üstü ise bu cuhazlarda Camera2.api desteği olduğundan Google camera rahatça kuruluyor. Kalan aşğaı işlemcilerde bunun için root ve magisk kurulumu ile biraz uğraşmak gerek

Oyla:

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Ben Mİ 8 SE kullanıyorum sadece Google cam apk kurulumunu yaptıktan sonra rahatça kullanıyorum. Bazı telefonıarda kolay apk kurulumu olmadığını duydum ve araştırdım. Aldığım sonuç işlemci eğer snapdragon 710 ve 845 üstü ise bu cuhazlarda Camera2.api desteği olduğundan Google camera rahatça kuruluyor. Kalan aşğaı işlemcilerde bunun için root ve magisk kurulumu ile biraz uğraşmak gerek
Anladım dostum teşekkürler

Oyla:
Üst Alt