Soru mi 8 lite google camera

ysntsc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ysn
Cihazım
Poco F5
Meslek
Grafiker
Konular
25
mi 8 lite 'a uyan google kamera uygulaması mevcutmudur, bilgisi olan var ise paylaşabilirmi teşekkürler

berkays07

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkay
Cihazım
mi 8 lite
Konular
33
günü zor çıkarıyor hocam ne 2 si :D xiaomi yıllardır alırım kullanırım ilk defa böyle çabuk şarj bitmesi görüyorum fizy de 40 dakika müzik dinliyorum 100 den 90 hatta 89 a düşüyor bide oyun oynasam ne olacak kim bilir
aynen de öyle

Oyla:

bars1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berk
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
0
Bende mi8 lite kullanıyorum. Bütün gün aktif whatsapp,twitter instagram, müzik, video, kamera gibi özellikleri kullanıyorum. Asphalt oynuyorum. Sabah 8:30'da 100% aldığım telefon akşam 9-10 oluyor %45'lerde sarj gayet iyi gidiyor bence sadece video kamerada çok büyük sıkıntı var. Fotoğraf çekiminde yine idare ediyor ama video kamera rezillik.

Oyla:

OrcunGurpinar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
17
Sabah 07:00'de kalkıyorum şarjdan çekiyorum telefonumu, şuan saat 18:05 şarjım %68 wifi/4,5G açık, instagram chrome face vb uygulamalar kullanıyorum gün içinde gayet güzel gidiyor. Eve gidip mobile LOL girince şarjın su gibi aktığını görüyorum. :) oyunlarda aşırı pil tüketimi yapıyo kanımca. PUBG çok fazla denemedim belkide mobile LOL kaynaklıdır bilemedim. Oyuna girmezsem video izlemelerde dahil 1 günü çok rahat çıkarır 1,5 günü zorlar gibime geliyor.

Oyla:
Üst Alt