Rom Mi 8 Lite Global Kararlı Miui V10.3.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Merhaba arkadaşlar [Android 9/Pie] Mi 8 Lite için MIUI 10 Global Kararlı Rom ota yoluyla dağıtılmaya başlanıldı. Değişenleri aşağıya ekledim. Henüz güncellemesi telefona gelmeyen arkadaşlar için .zip dosyasını konuya ekledim. Temiz kurulum için Fastboot dosyası paylaşıldığında konuya eklenecektir.
Recovery Kurulum :
1-
OTA'dan güncellemeyi kontrol edip yüklemek. Ya da ;
2- Ayarlar - Telefon Hakkında - Sistem Güncelleme menüsünden, Güncelleme paketini menüsü altında indirdiğiniz .zip dosyasını seçerek güncellemeyi yapabilirsiniz.
romyukleme-jpg.40853

İndirme Bağlantıları ;
Recovery

Fastboot v10.3.1.0

Ekran Görüntüleri/Değişenler :
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

Başlangıç için her zaman temiz kurulum.

Son düzenleme:

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
Gece modu gelmiş hoş olmuş satte güzel çalışıyor

ncpblk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Necip
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
3
Güncelleyen arkadaşlar yazmayan yenilikleri paylaşabilirler mi gece modu gibi mesela

serhado22

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhat
Cihazım
mi8 lite
Konular
0
Şebeke problemi ne durumda arkadaşlar kullanan arkadaşlar bir açıklama yaparsa eğer ben 9.6.5 sürümüne döndüğümden beri şebeke sıkıntım yok hatta oyunlarda pingim falan çok iyi durumda yinede insan son sürüm olsun istiyor işte.

OrcunGurpinar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
17
Şebeke problemi ne durumda arkadaşlar kullanan arkadaşlar bir açıklama yaparsa eğer ben 9.6.5 sürümüne döndüğümden beri şebeke sıkıntım yok hatta oyunlarda pingim falan çok iyi durumda yinede insan son sürüm olsun istiyor işte.
Hocam aynı, onu unutun bence ben ümidi kestim :D Dışarıda hiçbir şekilde mobile legends oynayamıyorum, sadece evde wifi kenarında oynayabiliyorum. :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam aynı, onu unutun bence ben ümidi kestim :D Dışarıda hiçbir şekilde mobile legends oynayamıyorum, sadece evde wifi kenarında oynayabiliyorum. :D
Ayrıca kopmalar için güncelleyip *#*#4636#*#* dan kullandığınız slotu LTE/WCDMA seçerseniz kopmalar kesiliyor, çok seyrek oluyor fakat ping hiçbir şekilde düzelmiyor bilginiz olsun.

Cb1111-1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşkun
Cihazım
Xiaomi Mi 8lite
Konular
5
Ben direk güncelledim şebeke sorunu hiç yaşamadığım için durum hakkında yorum yapamıycam gece modu gelmiş...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt