Çözüldü mi 8 lite edl mode flash arıyorum

knoxtr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
iphone
Konular
2
Merhaba, mi 8 lite telefon var. qcn problemi vardı. Düzeltmeye çalışırken nv data corrupted hatası veriyordu ve recovery modda kalıyordu. Şuan fastboot modda yazılım atamıyorum. FAILED (remote: Anti-rollback check failed) hatası var ve rollback 4 olarak görünüyor. Edl modda yazılım yüklemem gerekiyor ama bulamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yazılımı yükledim ama halen nv data is corrupted hatası veriyor telefon. twrp den qcn ile ilgili satır mı silmem gerekiyor.

Sorun düzeldi teşekkürler.

Son düzenleme:

SertaGE

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Sistem Mühendisi
Konular
20
Merhaba, mi 8 lite telefon var. qcn problemi vardı. Düzeltmeye çalışırken nv data corrupted hatası veriyordu ve recovery modda kalıyordu. Şuan fastboot modda yazılım atamıyorum. FAILED (remote: Anti-rollback check failed) hatası var ve rollback 4 olarak görünüyor. Edl modda yazılım yüklemem gerekiyor ama bulamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yazılımı yükledim ama halen nv data is corrupted hatası veriyor telefon. twrp den qcn ile ilgili satır mı silmem gerekiyor.

Sorun düzeldi teşekkürler.

Sorunun düzelmesine sevindim. Ancak benzer bir problemi yaşayabilecek kullanıcılar için çözüm yolunu da paylaşmanız süper olur.

Üst Alt