Yardım Mi 8 lite bootloader kilidi

biroltopall

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birol
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
23
Merhabalar dün geceden beri mi 8 lite cihazımın bootloader kilidini kaldırmayı denedim ama Fastboot modunda press any key shutdown yazıyor usb 2.0 portuna takmama rağmen acaba sanal makine üzerinden yapsam herhangi bi sıkıntı olur mu fikirlerinizi ve çözüm önerilerinizi bekliyorum iyi forumlar

bysyx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bünyamin
Cihazım
Mi8Lite
Konular
25
Bendede aynı sorun vardı windows 7 bilgisayarda yapınca düzeldi

Oyla:

55_sms

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
mi8 lite
Konular
9
Merhabalar dün geceden beri mi 8 lite cihazımın bootloader kilidini kaldırmayı denedim ama Fastboot modunda press any key shutdown yazıyor usb 2.0 portuna takmama rağmen acaba sanal makine üzerinden yapsam herhangi bi sıkıntı olur mu fikirlerinizi ve çözüm önerilerinizi bekliyorum iyi forumlar
Bendede aynı sorun vardı windows 7 bilgisayarda yapınca düzeldi
Hocam ben de bootloader kiliti için win10 bilgisayardan anlatılanları yaptım. 15 gün süre başlattı bana. Süre bitince kilidi açmak ve twrp kurmak için tekrar PC bağlantısı yapacam. Sizin dediğiniz gibi win10 PC kabul etmeyecek mi. İlla win7 PC ye geçiş mi yapmam lazım.

Oyla:

bysyx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bünyamin
Cihazım
Mi8Lite
Konular
25
Hocam ben de bootloader kiliti için win10 bilgisayardan anlatılanları yaptım. 15 gün süre başlattı bana. Süre bitince kilidi açmak ve twrp kurmak için tekrar PC bağlantısı yapacam. Sizin dediğiniz gibi win10 PC kabul etmeyecek mi. İlla win7 PC ye geçiş mi yapmam lazım.
İlla gerekmiyor bazı bilgisayarlarda oluyor deneyip öğrenebilirsin

Oyla:
Üst Alt