Yardım Mi 8 lite Bağlantı sorunu

XALO

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 8 lite 64
Konular
9
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 ay dır. Mi 8 lite global kvk garantili telefonu kullanıyorum. Bi türlü bağlantı kopma problemi ile internet bağlanma hızındaki anlamsız yavaşlık için bir güncelleme gelmedi. Ve çözüm yöntemleri ise fayda vermiyen cinsten.Benim sorum şu tüketiciye başvursam para iadesi olurmu. Birde bu telefonu bir an evvel elden çıkarmak istiyorum. Yerine 3 bine kadar asla ama asla xiaomi olmayacak hangi telefonu tavsiye edersiniz. Şimdiden vereceginiz cevaplar için teşekkür ederim.

55_sms

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
mi8 lite
Konular
9
Hocam mi8 lite telefonların hemen hemen hepsinde bağlantı sorunu var. Bağlantı ayarlarını 10.3.2.0 güncellemesi sonrası LTE WCDMA olarak değiştirdim ve sorunsuz olarak kullanıyorum. 3000 TL civarı alınacak telefon ya HTC marka ya da her ne olursa olsun benim nacizane fikrim yine bir Xiaomi derim.... Saygılar....

Oyla:

aytaccmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aytaç
Cihazım
mi 8 lite
Konular
3
Hocam tam olarak hangi ayarları değiştirdiniz?

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

bysyx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bünyamin
Cihazım
Mi8Lite
Konular
25
Hocam tam olarak hangi ayarları değiştirdiniz?

Http injector yükleyin uygulamayı açın sol üst köşeye tıklayın radyo ağını girin oradan LTE/WCDMA olanı seçin.

Oyla:

OrcunGurpinar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
17
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 ay dır. Mi 8 lite global kvk garantili telefonu kullanıyorum. Bi türlü bağlantı kopma problemi ile internet bağlanma hızındaki anlamsız yavaşlık için bir güncelleme gelmedi. Ve çözüm yöntemleri ise fayda vermiyen cinsten.Benim sorum şu tüketiciye başvursam para iadesi olurmu. Birde bu telefonu bir an evvel elden çıkarmak istiyorum. Yerine 3 bine kadar asla ama asla xiaomi olmayacak hangi telefonu tavsiye edersiniz. Şimdiden vereceginiz cevaplar için teşekkür ederim.
Sizi çok iyi anlıyorum, bende satacağım ya da her zaman dediğim gibi kıracağım. Rezil bi telefon, oyun oynamak için almıştım hiçbir oyun oynayamıyorum (online). Size tavsiyem A50 almalısınız, internette fiyatları 2300-2400₺ Samsung Türkiye Garantili dolaşıyor. İnceleme fırsatımda oldu, amoled ekran olması çok güzel bizim cihazlar yanında fıs kalıyor :) A70 daha büyük ve kapasitesi daha çok sanırım, 3000₺ civarında da o cihaz var. Bence bi inceleyebilirsiniz.

Oyla:

colins

Sch
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Colins
Cihazım
Mi 9se
Konular
4
Tek çözümü var 9.6.5 romuna geri dönmek. Diğer seçeneklerin hepsini deneyip tekrar hata aldim. Sorun guncellemede, 9.6.5 sorunsuz çalışıyor. Mi 8 lite forumunda konuyla ilgili bolca bilgi bulabilirsiniz.

Oyla:

aytaccmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aytaç
Cihazım
mi 8 lite
Konular
3
Tek çözümü var 9.6.5 romuna geri dönmek. Diğer seçeneklerin hepsini deneyip tekrar hata aldim. Sorun guncellemede, 9.6.5 sorunsuz çalışıyor. Mi 8 lite forumunda konuyla ilgili bolca bilgi bulabilirsiniz.
Ben o roma geçince bu sefer de inanılmaz çabuk bitiyordu sarj. Sizde nasıl gidiyor pil?

Oyla:
Üst Alt