Yardım Mi 8 Lite Arama Yapınca Telefon Kapanıyor

yaruza

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
mi 8 lite
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
11.0.3
Telefon Modeli
Mi 8 Lite
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
İnternetten araştırdım pek bir şey bulamadım. Birisini aradığım sırada 1sn civarı görünüyor arama ekranı daha sonra telefon kapanıyor. Aradığım kişide arama devam ediyor 2-3 sn. daha. whatsapp araması ile denediğimde yine aynı sorun oluyor. karşı taraf beni arayınca da telefonu açınca kapanıyor. telefonu tekrar açtığımda yapmış olduğum arama geçmişte görünmüyor. ne yapmam gerekir? Telefonum yaklaşık 1.5 yıllıktır.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Cihazın BL kilidi açık mı, hangi işlemleri uyguladınız. Yedek alıp recovery üzerinden cihazı sıfırlamayı denediniz mi?

Oyla:

yaruza

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
mi 8 lite
Konular
1
BL kilidi ile ilgili bir işlem yapmadım ilk kez duydum, normal kullanımda iken oluştu dün format attım bu sefer telefonda konuşma süresi 2-3sn. daha uzadı ancak sorun devam ediyor
Cihazın BL kilidi açık mı, hangi işlemleri uyguladınız. Yedek alıp recovery üzerinden cihazı sıfırlamayı denediniz mi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Az önce tekrar denedim bu sefer sıkıntı olmadı.

Son düzenleme:
Oyla:

yaruza

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
mi 8 lite
Konular
1
maalesef sıkıntı devam ediyor sanırım batarya ile ilgili bir problem var arama kesik kesik oluyor ses anlaşılmıyor ve kapanıyor bir süre sonra :(

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
maalesef sıkıntı devam ediyor sanırım batarya ile ilgili bir problem var arama kesik kesik oluyor ses anlaşılmıyor ve kapanıyor bir süre sonra :(
Telefon mu kapanıyor, görüşme mi sonlanıyor? Kullandığınız operatördan kaynaklanıyor olabilir, farklı sim denediz mi?

Oyla:

yaruza

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
mi 8 lite
Konular
1
Telefon mu kapanıyor, görüşme mi sonlanıyor? Kullandığınız operatördan kaynaklanıyor olabilir, farklı sim denediz mi?
telefon komple kapanıyor hattımı değiştirdim yine aynı sorun. yandaki tuş ile basılı tutarak tekrar açıyorum telefonu.

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
telefon komple kapanıyor hattımı değiştirdim yine aynı sorun. yandaki tuş ile basılı tutarak tekrar açıyorum telefonu.
Hocam cihazın garantisi devam ediyor ise garantiye gönderin, garantiniz yoksa Zenex hocam ile iletişime geçebilirsiniz.

Oyla:

Hsynyvz42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
M 8 lite
Konular
2
İnternetten araştırdım pek bir şey bulamadım. Birisini aradığım sırada 1sn civarı görünüyor arama ekranı daha sonra telefon kapanıyor. Aradığım kişide arama devam ediyor 2-3 sn. daha. whatsapp araması ile denediğimde yine aynı sorun oluyor. karşı taraf beni arayınca da telefonu açınca kapanıyor. telefonu tekrar açtığımda yapmış olduğum arama geçmişte görünmüyor. ne yapmam gerekir? Telefonum yaklaşık 1.5 yıllıktır.
Cevap buldun mu çözüme bende de aynısı oluyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bendede aynı sorun var çözüm buldunuz mu acaba

Oyla:
Üst Alt