Rehber Mi 8 Lite Android 10 cam2api [MIUI]

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Miroom kullaniyorum whatsapp vs çalışıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar ben bu gcami kullaniyorum ve kendi ayarlamış olduğum xml de bulunmakta. Tek eksisi ağır çekim düzgün çalışmıyor. Bu gcami kullanmadan önce size önerim stok kamerayı devre dışı birakmaniz ve bu apk yi yüklediğiniz de ayarlardan tam ekran moduna izin vermeniz. Sonrada xml enjekte edip kullanabilirsiniz. Miroom beta rom da denendi.
Hocam kurulum nasıl ? Hala bunu mu kullanıyorsunuz ?

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Hocam kurulum nasıl ? Hala bunu mu kullanıyorsunuz ?
Arkadaşlar ben bu gcamleri resmi telegram grubundan alıyorum ve şuan size sunabileceğim 2 tane gcam var linklerini paylaşıyorum . hızlı olanda işlemleri çok hızlı bir şekilde yapıyor bekleme süreniz yok gibi bir şey normal gcam ona göre biraz daha yavaş işliyor. tercihinize göre seçim yaparsınız . Her klasörde telegram grubunun linkini txtye koydum yeni güncellemelerden haberdar olmak veya yüklemek isteyen telegramdan o gruba katılıp takip edebilir.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Arkadaşlar ben bu gcamleri resmi telegram grubundan alıyorum ve şuan size sunabileceğim 2 tane gcam var linklerini paylaşıyorum . hızlı olanda işlemleri çok hızlı bir şekilde yapıyor bekleme süreniz yok gibi bir şey normal gcam ona göre biraz daha yavaş işliyor. tercihinize göre seçim yaparsınız . Her klasörde telegram grubunun linkini txtye koydum yeni güncellemelerden haberdar olmak veya yüklemek isteyen telegramdan o gruba katılıp takip edebilir.

Hocam şuan başka sürüm var ve gündüz çekimeleri berbat, hemen deneyeceğim, teşekkürler.

Ü

Üye silindi 78063

Guest
eski sürümlerdeki gibi ön kamera ve WhatsApp kamerasında vs crash için fix çıkmadı değil mi?

Microw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
AHMET
Cihazım
Xiaomi 8 lite
Konular
1
miui 12 de olmuyor ne yaptımsa olmadı

Vigorus