Soru Mi 8 lite alınır mı sizce?

WaltDisneyS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selahattin
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
1
Merhaba. Şu an Kazakistandayım ve Mi 8 Lite çıkacağını duydum. Renkleri beni benden aldı i, kamerası da cabası. Siz ne düşünüyorsunuz? Bu ayın 10'unda geliyor buraya alayım mı? Bir de burdan aldığımda Türkiyeye döndükten sonra rom değiştirmem falan gerekecek mi Türkçe için?

jacops1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yakup
Cihazım
mi 8 lite
Konular
2
Imei konusunda bir gelisme varmi? Almayi dusunuyorum ama imei konusu kafa kurcalıyor.....bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim şimdiden teşekkürker

Oyla:

angelwolk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melek
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
1
Mi 8 lite sahibi arkadaşlardan rica etsem yardımcı olabilecek var mı?kamera ile ilgili bir sorunum var sanırım. Aslında çok önemli değil ama bayan olunca aonemli olan bir sorun :) selfie kamerayı açınca güzelleştirmeye girdiğimde make up kısmını açıyorum ve özellikleri değiştiriyorum ama fotoğrafa hiç bir etkisi olmuyor. Acaba bı yerden bir özellik falan mı açmam lazım yardımcı olur musunuz lutfen

Oyla:

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Mi 8 lite sahibi arkadaşlardan rica etsem yardımcı olabilecek var mı?kamera ile ilgili bir sorunum var sanırım. Aslında çok önemli değil ama bayan olunca aonemli olan bir sorun :) selfie kamerayı açınca güzelleştirmeye girdiğimde make up kısmını açıyorum ve özellikleri değiştiriyorum ama fotoğrafa hiç bir etkisi olmuyor. Acaba bı yerden bir özellik falan mı açmam lazım yardımcı olur musunuz lutfen

Konusunu açtınız zaten ! Israrla cevap alana kadar sormaya devam mı edeceksiniz?

Yardım - Mi 8 lite kamera sorunu mu acaba?

Oyla:

eckaraca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
merhaba, mi 8 lite için IMEI işlemi yapılabiliyor mu? Şuanda Çin'deyim cevabınıza göre MI 8 lite, MI 8 se veya MI 6X alacağım.

Oyla:

Mehmetgokberk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Gm5 plus
Konular
0
İyi günler internet ten alan varmı tavsiye edebileceğiniz site daha önce hiç almadım güven olmuyor tavsiye edermisinzi şimdiden teşekkürler

Oyla:

lifeplus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bunyamin
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Bankacı
Konular
2
İyi günler internet ten alan varmı tavsiye edebileceğiniz site daha önce hiç almadım güven olmuyor tavsiye edermisinzi şimdiden teşekkürler
Hepsiburada dan gönül rahatlığıyla alabilirsin.
Ben ilk çıktığında kayıtsız ve döviz kuru kazığı yiyerek aldım daha düşük fiyata ve kayıtlı alabilirsin

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
N11.com'dan 1718TL'ye sipariş ettim. Hafta sonu elimde olur. Detaylı tüm görüşlerimi yazacağım. Merak edenler takipte kalabilir.

Oyla:
Üst Alt