Soru Mi 8 lite alınır mı sizce?

WaltDisneyS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selahattin
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
1
Merhaba. Şu an Kazakistandayım ve Mi 8 Lite çıkacağını duydum. Renkleri beni benden aldı i, kamerası da cabası. Siz ne düşünüyorsunuz? Bu ayın 10'unda geliyor buraya alayım mı? Bir de burdan aldığımda Türkiyeye döndükten sonra rom değiştirmem falan gerekecek mi Türkçe için?

WaltDisneyS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selahattin
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
1
Ya incelediğim kadarıyla tasarım kamera vs derken performanstan da ödün vermeyen orta-üst segment bir telefon gibi görünüyor doğru mudur? Bir de sizce 6gb ramli versiyonu mu 4gb ramli versiyonumu? Kimileri gereksiz olduğunu düşünüyor 6gbnin fakat miui arayüzünü ağırlığını bilmediğim için kassın da istemiyorum telefonum.

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Ya incelediğim kadarıyla tasarım kamera vs derken performanstan da ödün vermeyen orta-üst segment bir telefon gibi görünüyor doğru mudur? Bir de sizce 6gb ramli versiyonu mu 4gb ramli versiyonumu? Kimileri gereksiz olduğunu düşünüyor 6gbnin fakat miui arayüzünü ağırlığını bilmediğim için kassın da istemiyorum telefonum.
Dediğiniz son derece doğru telefonu çok güzel analiz etmissiniz. MIUI çok dolu bir arayüz olsa da çok iyi optimize edilmiş bir arayüz, 3GB ram bile yeterli ama eğer ki gücünüz yeterse 6GB modelini alırsanız iyi olur.

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Oyla:

Doğukan ş.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi note 3
Konular
22
Bende Xiaomi mi note 3 ile 8 lite takas yapmak istiyorum gelince Türkiye ye telefonun 1.5 yıl garantisi var yep yeni hiçbir sıkıntı yok sadece parmak izi okuyucu da küçük bir belli bile olmayan çizik var çizik bile denmez

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Bende Xiaomi mi note 3 ile 8 lite takas yapmak istiyorum gelince Türkiye ye telefonun 1.5 yıl garantisi var yep yeni hiçbir sıkıntı yok sadece parmak izi okuyucu da küçük bir belli bile olmayan çizik var çizik bile denmez
Hocam bu istediğinizi buraya değil alışveriş bölümüne konu olarak açın, daha iyi olur.

Oyla:
Üst Alt