Soru Mi 8 Lite 6/128gb miui sürüm karmaşası

• Konbuyu başlatan ismo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 5
  • Görüntüleme 1K

ismo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi8 Lite
Konular
2
Yaklaşık 2 hafta önce Mi8 Lite 6/128gb alarak aranıza katıldım. Telefonu ilk aldığımda miui 9 sürümü mevcuttu ota olarak miui 10.0.2.0(ODTCNFN) versiyonu geldi ve güncelledim. Sonra miui 10.0.5.0 güncellemesi geldi. bu güncellemeyi yapmadım ve 2 gün sonra yapmak istediğimde güncelleme yok dedi. Bende miui çin sitesindeki indirmeler kısmına girdiğimde stabil çin romu olarak miui 9 9.6.6.0.ODTCNFD bu karşıma çıkıyor. xiaomi mi8 lite dan miui 10 geri mi çekti anlayabilmiş değilim.

Bir şey daha sormak istiyorum. BL kilidinin açılmasına 14 -15 gün falan kaldı. global rom çıkana kadar xiaomi eu rom kullanıp globale geçiş yapabilir miyim? mi 8 lite için eu stabil şuan 10.0.2.0 sıkıntısız yükleme yapabilirim inşallah.

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Yaklaşık 2 hafta önce Mi8 Lite 6/128gb alarak aranıza katıldım. Telefonu ilk aldığımda miui 9 sürümü mevcuttu ota olarak miui 10.0.2.0(ODTCNFN) versiyonu geldi ve güncelledim. Sonra miui 10.0.5.0 güncellemesi geldi. bu güncellemeyi yapmadım ve 2 gün sonra yapmak istediğimde güncelleme yok dedi. Bende miui çin sitesindeki indirmeler kısmına girdiğimde stabil çin romu olarak miui 9 9.6.6.0.ODTCNFD bu karşıma çıkıyor. xiaomi mi8 lite dan miui 10 geri mi çekti anlayabilmiş değilim.

Bir şey daha sormak istiyorum. BL kilidinin açılmasına 14 -15 gün falan kaldı. global rom çıkana kadar xiaomi eu rom kullanıp globale geçiş yapabilir miyim? mi 8 lite için eu stabil şuan 10.0.2.0 sıkıntısız yükleme yapabilirim inşallah.
Hocam ilk etapta güncellemeleri rastgele kullanıcı seçerek yolluyor xiaomi. Bi nevi kobay gibi düşünün :) o anda yuklemezseniz daha sonra baktığınızda görünmüyor güncelleme ta ki herkes için yayınlanıncaya kadar. 1 hafta içinde yayınlanır tahminimce

Oyla:

ismo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi8 Lite
Konular
2
konuyu açtıktan sonra en.miui.com/download giriş yaptım mi 8 lite için global V10.0.2.0.OEAMIFH versiyonu çıktığını gördüm. artık BL kilidi açıldıktan sonra rahat rahat globale geçiş yaparım.

Oyla:

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
İlk önce boatloader kilidinin açılması bekleyin. Bu süreçte herhangi bir rom değiştirme işlemi yapmayın. Başınıza iş açarsınız.

Oyla:

ismo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi8 Lite
Konular
2
Ben yanlış görmüşüm daha çıkmamış mi 8 lite için global. Ama Kasım ayı içerisinde çıkacakmış.

Oyla:
Üst Alt