Soru Mi 8 Lite 6/128 Hızlı Şarj

ÖmerFaruk-Mi8Lite

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi 8 Lite 6/128
Konular
10
Merhhaba, Xiaomi Mi 8 Lite 6/128 kullanıyorum. TTEC'in SpeedCharger QC 3.0 Şarj aletini aldım, fakat hızlı şarj ikonu çıkmıyor. Sebebi nedir?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
mi6,mi11t pro
Konular
80
Arkadasın yazdıgı gibi bataryanın hemen sol tarafında sadece yıldırım işareti olsa normal sarj ama daire ıcınde yıldırım olunca hızlı sarj demek..bir yolu daha var..telefonu tus kilidine alın. Tekrar bi kere tus kılıdı tusuna basın kilidi açmayın kilit ekranında olsun ekranın ortasında altta nasıl şarj oldugu yazar..mesala hızlı sarj oluyor yazar

Oyla:

ÖmerFaruk-Mi8Lite

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi 8 Lite 6/128
Konular
10
İkon gözümden kaçmış teşekkürler Ayrıca 2. yorumdaki özelliğide bilmiyordum teşekkürler.

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

tarik2506

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tarık
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
4
Birşey soracağım arkadaşlar, bende de aynı telefon var. Ürünle birlikte gelen şarj aletini hızlı şarj zannediyordum. Çünkü bir saat bilemedin bir buçuk saatte batarya doluyor. Pilin içindeki yeşilin içinde şimşek var başka da şimşek yok. ]:). Şimdi benimki normal mi doluyor. Eşimin honor telefonu var o 3-4 saatte ancak doluyor. Karşılaştırınca benim şarjı hızlı zannediyordum. Şimdi bunun daha da mı hızlısı var.

Oyla:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Birşey soracağım arkadaşlar, bende de aynı telefon var. Ürünle birlikte gelen şarj aletini hızlı şarj zannediyordum. Çünkü bir saat bilemedin bir buçuk saatte batarya doluyor. Pilin içindeki yeşilin içinde şimşek var başka da şimşek yok. ]:). Şimdi benimki normal mi doluyor. Eşimin honor telefonu var o 3-4 saatte ancak doluyor. Karşılaştırınca benim şarjı hızlı zannediyordum. Şimdi bunun daha da mı hızlısı var.
Kutudan çıkan sarj aleti 5.2A hızlı sarj değil.

Oyla:
Üst Alt