Çözüldü Mi 8 Lite 10.2.2.0 Güncelleme Sonrası Problem

bakicikrikci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Yeniden kurulumla gecirenler oldugunu yazmisti forumda arkadasin biri ama ben kurdurdum fayda etmedi. Bir de link olarak indirip denemeyi dusunuyorum. Sanirim cihazi kullanan sayi az tam anlamiyla cozumunu bilen birisi yok gorunuyor.

battle4victory

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Merhaba arkadaşlar,

Son güncelleme sonrası batarya hızlı gitmeye başladı. Sistem güncellemesi kısmından yeniden yükleme yaptırdım ama düzelme olmadi. Cihazı sıfırladım yine düzelmedi. Üstelik aynı cihazı kuzenimde kullanıyor ve aynı güncellemeye sahip onunkinde bu problem yok. Telefonlar daha yeni alındı. Nasıl bir yok izlemeliyiz? Veya bu durumun iki farklı cihazda aynı olmasına rağmen değişiklik göstermesinin sebebi nedir?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hangi temayı kullanıyorsunuz?

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

excello

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
az
Cihazım
xiomi redmi
Konular
13
Kullanan, bilgisi olan veya aynı problemi yaşayan bir arkadaş yok mu?
Ben daha önce çeşitli modellerde Xiaomi kullandım 4 gün önce mi 8 lite aldım şarjı çok kötü oysa en memnun kaldığım yerdi çözüm buldunuzmu diye yazıyorum teşekkür ederim

bakicikrikci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Ben daha önce çeşitli modellerde Xiaomi kullandım 4 gün önce mi 8 lite aldım şarjı çok kötü oysa en memnun kaldığım yerdi çözüm buldunuzmu diye yazıyorum teşekkür ederim

Hocam yazilimsal oldugu kesindi de nasil cozerim diye ugrasirken; global betaya gectim herhangi bir sorunum kalmadi. Simdi de guncelleme geldi global stabil e. 9.0 sorunlar cozulmustur diye tahmin ediyorum. Henuz yorum yapan yok ama bende gecis yapacagim global stabile.

excello

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
az
Cihazım
xiomi redmi
Konular
13
Hocam yazilimsal oldugu kesindi de nasil cozerim diye ugrasirken; global betaya gectim herhangi bir sorunum kalmadi. Simdi de guncelleme geldi global stabil e. 9.0 sorunlar cozulmustur diye tahmin ediyorum. Henuz yorum yapan yok ama bende gecis yapacagim global stabile.
Teşekkür ederim işte ben o dediğin şeylerden bir şey anlamıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benimki global beta şimdi baktım da sağolasın teşekkür ederim

Üst Alt