Soru Mi 8 kullananlar memnun musunuz?

mrtcnkoc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert
Cihazım
Iphone 8
Konular
2
İnternette gezen yorumlarda çoğunlukla mi 8 cihazın şebeke sorunları ve bir süre sonra ekran kilidinde patlamalar oldugu söyleniyor böyle sorunlarla karşılaştınız mı? öneriyor musunuz?

Pusat23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi mi8 lite
Konular
3
Mi8 lite kullanicisiyim.
Şebeke problemi sorunu evet var,ama şans işi heralde kimsinde de olmuyor bu sorun!!!

Oyla:

mrtcnkoc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert
Cihazım
Iphone 8
Konular
2
Ciddi paralar verip aliyoruz işi şansa bırakmamak gerek...

Oyla:

siyosyus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8 128 GB
Konular
21
Eylülde 1 yılı dolduracağım. Herhangi bir şebeke ya da kilitle ilgili sıkıntı yaşamadım bugüne kadar.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Erdem388

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Mi 8 de o sorun yok diye biliyorum ( ben yaşamadım hiç) lite ve se modellerinde var diye duydum

Oyla:

oguzhanbekci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan Bekc
Cihazım
Mi 8
Konular
16
Bende yaklaşık 3 aydır kullanıyorum gerekli ayarlamaları yapabilirim uğraşırım dersen gayet memnunum tavsiye ederim. Ama yarın birgün reklam niye çıkıyo şu ayarı bulamadım diye konu açmakla uğraşamam diye şikâyet edersen başka markalara bakabilirsin :)

Oyla:

mertc15

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8
Konular
2
8 aydır kullanıyorum Mi8i 10.2018 çıkışlı. Biraz uzun olabilir yazdıklarım ancak deneyimlediklerimi paylaşmak istedim.
- Şebeke sorunu yaşamadım. Açıkcası şansa bağlı olması çok üzücü bir durum. Zaten satış sonrası destek diye birşey yok.
- Mart ayına kadar GPSdeki yoldan çıkma sorunu yüzünden google mapsin telefondaki güncellenmemiş versiyonunu kullandım. Daha sonra google maps güncellemeleri ile sorun çözüldü. Birçok kullanıcıda hala sorun devam ediyormuş.
- Otomatik parlaklık kullanmaktan dolayı oluşan ekran patlama sorununu yaşamadım ancak ben de birçok kullanıcı gibi otomatik parlaklığı artık kullanmıyorum.
- Uzun süre eski telefonumda yazılım değiştiren birisi olarak Mi 8de hiç uğraşmadım BL kapalı global stabil olarak kullanıyorum.
- Fotoğraf çekimlerinde Google Camera, Video çekimlerinde 4k 60fps oldugundan kendi kamerasını kullanıyorum.
- Ne yazıkki olması gereken özellikler taksit taksit veriliyor ve yeni sorunlarla geliyor. Xiaomi çok güncelleme veriyor algısı oluşturmuş oluyorlar.
- Her halükarda Mi8, aynı fiyat aralığında satılan Galaxy A50 veya A70e göre fiyatını hakeden bir cihaz. (OIS olması, işlemci sayesinde bulunan 4k 60fps ve 240fps slow motion desteği)

Oyla:
Üst Alt