Yardım Mi 8 KAMERA

Kokapis

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fuat
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 10.1.2.0
Telefon Modeli
Mi 8
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba, mi 8 cihazimla çektiğim 120 FPS görüntüleri hem slow hemde normal hızda sadece telefonda oynatabiliyorum ne bilgisayarda nede 4k TV de oynatamiyorum duraklayarak titreyerek oynuyor telefondan izlerken 30 FPS ye göre 120 de mükemmel akıcı videolar oluşuyor ama maalesef TV de izlemek istediğimde hayal kırıklığı okarar akıcı videoları görünce bir sürü video çektim 120 FPS hepsi elimde patladı bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36
Normal kamerada 960fps çektiğiniz video Google fotoğraflar uygulamasında nasıl görünüyor

Oyla:

Kokapis

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fuat
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Normal kamerada 960fps çektiğiniz video Google fotoğraflar uygulamasında nasıl görünüyor
Galeride göründüğü gibi ağır çekim olarak görünüyor,benim sorum anlaşılmadı galiba ben 30 FPS bin haricindeki 240 ve daha fazlası FPS de çektiğim videoları TV de ve bilgisayarda oynatamiyorum telefonda oynuyor bir sorun yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Galeride göründüğü gibi ağır çekim olarak görünüyor,benim sorum anlaşılmadı galiba ben 30 FPS bin haricindeki 240 ve daha fazlası FPS de çektiğim videoları TV de ve bilgisayarda oynatamiyorum telefonda oynuyor bir sorun yok
Televizyonda donarak titreyerek oynuyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şimdi 120FPS de çekilen video istersen ağır çekim istersen normal yada bir kısmını normal bir kısmını ağır yapabiliyorsun ve 120 FPS de çekilen videolar çok akıcı ve net oluyor ama iş TV de oynatmaya gelince TV 4 k ve yeni olmasına rağmen donuyor bilgisayarda VLC player ile denedim desteklemiyor

Oyla:

crazy0853

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Mi5s
Konular
0
stop~~Mi 8 de çektiğim Videolar bilgisayarda çok berbat bende şikayetciyim kimse bu konuda yardimci olamadı maalesef:(

Oyla:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Televizyon oynatmaz. Bilgisayarinda donanimi dusuktur. Ozellikle ekran karti

Oyla:

muratttsannn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi note 3
Konular
17
Mxplayer kullan ben android tv boxta onu kullaniyorum sorunsuz oynatiyor. Donanim+kod cozucuyu dene.

Oyla:
Üst Alt