Soru Mİ 8 Kamera Camında Toz

furkanclk97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Mi8
Konular
5
arka kameranın üst kısmının içinde çok küçük birkaç toz var bir sıkıntı yaparmı sizce kamerada herhangi bir sorunla karşılaşmadım?

zaferkahraman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Zafer Kahram
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
4
Daha once hem kendimin actigi hem diger konularda ki yorumlara dayanarak Migrosta satilan cihazlarda sorun cikma orani daha yuksek diye dusunuyorum.

İdda dogru ise Migrosta tamir gormus cihazi sifir diye satmak skandal olur ve simdiye kadar uygun fiyattan oturu yuzlerce cihaz satmistir.

Türkiye de gerçekten firmaların aç gözlüğü yüzünden müşteriler kaz gibi muamele görüyor. Apple bile yavaş yavaş Türkiyede ki firmalara benzemeye başladı.

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Arkadaşlar çektiğim fotoğraflarda henüz bir sıkıntı yok fakat toz Mercegin önüne geçerse sıkıntı tamiri konusunda yabancı sitelerden birşey bulan varmı dır?

Oyla:

tolgaselim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEVLÜT
Cihazım
Mi 10T
Konular
5
Bende Mi8 suya dayaniklimi diye sorcaktim haha-- Ben bir hafta oldu alali toz suan yok bakalim

Oyla:

ameyt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
0
Merhabalar, Xiaomi Mi8 telefonumu alalı 1 ay olmadı daha nazar ettik arka kamera camı çatladı :) kamera ile flaş arası falan çatlasa sorun etmezdim ama çatlak tam alttaki kameranın geçiyor, haliyle ışık kırılması vs çok belli oluyor. Migros'tan alınma, yani Ritzy garantili. Arka kamera camı "değişimi" için ücretli değişim için servise veren oldu mu hiç acaba?

Oyla:

Yanniak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Xiaomi Redmi 7
Konular
6
Ayni sorundan muzdaribim telefonu bende migrostan aldim , rltzy i aradim 1 hafta 10 gun sonra acilacak dedi ssrvisimiz virusten dolayyi insallah sikinti cikmaz ya
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şuan testini yaptim arkadaslar kameranin hem gcam da hemde orjinal kendi kamera uygulamasin da suanlok bi sikinti göremedim ama durum ilerlerse bende yollamayi dusunuyorum
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt