Yardım Mi 8 kamera camım kırıldı.

muratia4141

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Arkadaşlar mi 8 kamera camım kırıldı. Garantiyi bozmadan değiştirme şansım var mı ya da servise yollasam sadece kamera camını değişirler mi ? Fotoğraf kalitesinde bir sıkıntı yok çünkü kamerayı komple değiştirirlerse epey masraf çıkar çünkü.

Ayrıca telefonu Hepsiburadadan aldım. Ritzy teknik servis garantili.

slexiaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin Yılmaz
Cihazım
iPhone SE 2020
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Evet garantiye verirsen sadece cam değişir diye biliyorum ancak Ritzy hakkında pek hoş şeyler duymadım (çevremde) yalan yere komple kamerayı da değişebilirler iyice araştır ah be hocam keşke dikkat etseydin, xiaomilerde garanti sorunu var.

Oyla:

AndroKiller

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
s3 mini
Konular
42
kardeşim al burdan bi telefoncu tandığın varsa veya işini iyi yapan bir telefoncu bul takmasını rica et ufak bi miktar ücret alır sadece lens camı değişcek sonucta :D hatta sen bile takarsın youtubede videolar var

Oyla:

serhatakyildiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Meslek
Rehber
Konular
21
kardeşim al burdan bi telefoncu tandığın varsa veya işini iyi yapan bir telefoncu bul takmasını rica et ufak bi miktar ücret alır sadece lens camı değişcek sonucta :D hatta sen bile takarsın youtubede videolar var

Attığınız ürün kamera camı değil, lens koruyucu. Bu ürünler AliExpress'de kamera camı koruyucu, ya da lens koruyucu olarak geçiyorlar. Arkadaş camı değiştirmek istiyor. Yanlış yönlendirmeyelim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Camı serviste yaptırabilirsiniz fakat kamera ile komple değişim diyebilirler. Bunun servis dandikliği ile alakası yok, Samsung'da da aynı şey benim başıma gelmişti. Ayrı satmıyorlardı bende AliExpress'den alıp kendim değiştirmiştim. Ek olarak camı değiştirttikten sonra aşağıda linkini verdiğim ürünü alın, hayatınızın sonuna kadar camınız kırılmasın.

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Lens:

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Bu şekilde kendiniz ev ortamında halledebilirsiniz veya güvendiğiniz bir telefoncuda yaptırabilirsiniz yada hakkınız olsan servis hizmetinden yararlanıp hiç bunlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız ama bu seferde başka sorunlarla karşılaşabilirisiniz.

Son düzenleme:
Oyla:

slexiaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin Yılmaz
Cihazım
iPhone SE 2020
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Attığınız ürün kamera camı değil, lens koruyucu. Bu ürünler AliExpress'de kamera camı koruyucu, ya da lens koruyucu olarak geçiyorlar. Arkadaş camı değiştirmek istiyor. Yanlış yönlendirmeyelim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Camı serviste yaptırabilirsiniz fakat kamera ile komple değişim diyebilirler. Bunun servis dandikliği ile alakası yok, Samsung'da da aynı şey benim başıma gelmişti. Ayrı satmıyorlardı bende AliExpress'den alıp kendim değiştirmiştim. Ek olarak camı değiştirttikten sonra aşağıda linkini verdiğim ürünü alın, hayatınızın sonuna kadar camınız kırılmasın.

Hocam son kısım da yanlışlık var benim S7 Edge'in kamera camı kırıldı sadece kamera camını değiştirdiler, bazı servisler yok yerden masraf çıkartıyor.

Oyla:

Baroone

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Mi8 telefonumun kamera camı kırıldı. Kamera ya da lenslerde sorun yok flaşın üstüne gelen kısım çatlamış. Bunun için garantiye yollamak da istemiyorum. Bu kamera camı koruyucu bulsam çatlamış kısmı korur mu üstüne yapıştırarak.

Oyla:

Baroone

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Arkadaşlar İzmir'de mi8 kamera camı değiştiren bir servis biliyor musunuz? Uygun fiyatliysa değiştirmek istiyorum.

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
Mi8 telefonumun kamera camı kırıldı. Kamera ya da lenslerde sorun yok flaşın üstüne gelen kısım çatlamış. Bunun için garantiye yollamak da istemiyorum. Bu kamera camı koruyucu bulsam çatlamış kısmı korur mu üstüne yapıştırarak.

Catladiysa cam koruyucu al tak bi sorun olmaz

Oyla:
Üst Alt