İnceleme Mi 8 için kılıf ve ekran koruyucu...

kemalwebnet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
Mi4c
Konular
2
Buyur hocam hissiyatı falan çok güzel yağ kir tutmuyor kamerayı falan engellemiyor yalnız yanlardan biraz ekranı küçültüyor.ve aşırı kırılgan olduğunu fark ettim dün hafif bir temasta kırıldı benim ki. BASEUS 0.3mm 7D Ekran Koruyucu için Xiao mi mi 8 kavisli tam Ekran

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yalnız bende öyle sanıyordum. Benimki de ikinci gün kırıldı. Beş para etmez bir ürün. Nillkin den başkası yalan.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende bu kılıfı ve ekran koruyucuyu aldım. Molfin kaliteli markadır (kılıfta) deneyelim bakalım.

Xiaomi 8 için kılıf kapak için Mofi xiaomi 8 se durumda silikon xiaomi mi 8 için kılıf kapak deri için xiaomi mi 8 se kılıf mi 8 mi 8se
to Clipboard

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Yalnız bende öyle sanıyordum. Benimki de ikinci gün kırıldı. Beş para etmez bir ürün. Nillkin den başkası yalan.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende bu kılıfı ve ekran koruyucuyu aldım. Molfin kaliteli markadır (kılıfta) deneyelim bakalım.

Xiaomi 8 için kılıf kapak için Mofi xiaomi 8 se durumda silikon xiaomi mi 8 için kılıf kapak deri için xiaomi mi 8 se kılıf mi 8 mi 8se
to Clipboard
Bugün bende nilkin 3d cp max ve mofi kılıf siparişi verdim AliExpress üzerinden bakalım o nasıl

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Bugün bende nilkin 3d cp max ve mofi kılıf siparişi verdim AliExpress üzerinden bakalım o nasıl

Hocam ben Nilkin H+Pro kullaniyorum 3D CP max tamperli full ekran cam sanirsam. geldikden sonra kendi deneyimini anlatirmisin ? iyiyse ona gecerim .simdi ki de iyi amma centik kiismi bos

Mixotro

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
zenfone2
Konular
4
Buyur hocam hissiyatı falan çok güzel yağ kir tutmuyor kamerayı falan engellemiyor yalnız yanlardan biraz ekranı küçültüyor.ve aşırı kırılgan olduğunu fark ettim dün hafif bir temasta kırıldı benim ki. BASEUS 0.3mm 7D Ekran Koruyucu için Xiao mi mi 8 kavisli tam Ekran

Hocam sizin resimdeki kilifi bulamadım. Link paylaşabilir misiniz?

arena

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Türk sitelerinden alabileceğim Mİ 8 ekran korucu var mı tavsiye edebileceğiniz? Nano düşünüyorum.?

rcicek08

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
3
Türk sitelerinden alabileceğim Mİ 8 ekran korucu var mı tavsiye edebileceğiniz? Nano düşünüyorum.?

Merhaba nano ibaresiyle satilan koruyucular ekrani tam kaplamayan urunler oluyor genelde ve cok uzun omurlu olmuyorlar. Ekranda leke birakmalarida ayri dert oluyor tabi.

Size kendim bizzat alip kullandigim urunu tavsiye edebilirim bir kere alin farkini gormus olursunuz.

Marka baseus fiyat olarak biraz pahalı gorunsede kalitesinden memnun kalmaniz garantidir.

Bir link paylastim marka uzerinden sizde uygun bir magaza bulabilirsiniz.

Son düzenleme:

MAAZC

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 8
Konular
2
spigen cam koruyucu aldım dün geldi uyguladım hiç bir sorun yok ve çok güzel oldu spigen kılıflada uyumlu bir süre önce sormuştum bilgi veren yönlendiren arkadaşlara teşekkür ederim..
Kılıf :
Cam koruyucu :
bu adreslerden aldım yalnız cam koruyucuya zam gelmiş pazar günü 70 liraya almıştım :(

Alicandk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alican
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
15
Baseus oneririm bizzat kullanıyorum dokusu ana cam gibi harika birsey
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Diveman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özgür
Cihazım
Mi8
Konular
0
spigen cam koruyucu aldım dün geldi uyguladım hiç bir sorun yok ve çok güzel oldu spigen kılıflada uyumlu bir süre önce sormuştum bilgi veren yönlendiren arkadaşlara teşekkür ederim..
Kılıf :
Cam koruyucu :
bu adreslerden aldım yalnız cam koruyucuya zam gelmiş pazar günü 70 liraya almıştım :(
Hocam aynı ekran koruyucuyu bende kullanıyorum.Ben de yakınlık sensörü sıkıntı çıkardı. Sizde durum nasıl

Üst Alt