Soru Mi 8 İçin Kamera Lensi Koruyucusu?

daham07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özcan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
31
İnternetten araştırma yaptım fakat bulamadım bi kaç yerde var ama stoklarında kalmamış alan varsa yardımcı olabilir mi veya bilgisi olan..

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Çok önemli bir konu bence.

Bu link mi8 se için ama Mi8 'e de uyabilir, sitenin canlı desteğine sorup yardım alın.

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
İnternetten araştırma yaptım fakat bulamadım bi kaç yerde var ama stoklarında kalmamış alan varsa yardımcı olabilir mi veya bilgisi olan..
Hocam aliexpress den başka şansın yok, orada 4 tl fiyatı var kargo dahil, fakat şöyle bir sorun var, bu koruma camını taktıktan sonra flaşlı fotoğraf çekmeyi unut. Masmavi bir resim çıkıyor ortaya, hemde istisnasız hepsinde.

Ben yurtdışından komple şeffaf kaplama almıştım redmi note 5 AI için, o kaplama kırılmaz cam değil de ince naylon şeklindeydi, o setin içinde vardı kamera lensi için koruma, o mükemmeldi işte, en ufak bir sorun çıkarmadı bana, ama gel gör ki tek olarak satılmıyor o da.

Bende sizin gibi arayıi içerisindeyim, ama piyasada satılan tüm kamera lens koruyucuları dediğim gibi flaşlı fotoğraf çekimini bozuyor. Şimdi kendim nasıl bir çözüm üretirim onu düşünüyorum.

Yoksa gittigidiyor da satılıyor,

Oyla:

daham07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özcan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
31
ben sorduğumda akıllıphone uyumludeğil demişti gittigidiyor üzerinden ama bilmiyorum uyada bilir

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
ben sorduğumda akıllıphone uyumludeğil demişti gittigidiyor üzerinden ama bilmiyorum uyada bilir
Normalde satıyorlar ama bitmiş, desteğe sorun ne zaman gelir diye.

Oyla:

daham07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özcan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
31
Hocam aliexpress den başka şansın yok, orada 4 tl fiyatı var kargo dahil, fakat şöyle bir sorun var, bu koruma camını taktıktan sonra flaşlı fotoğraf çekmeyi unut. Masmavi bir resim çıkıyor ortaya, hemde istisnasız hepsinde.

Ben yurtdışından komple şeffaf kaplama almıştım redmi note 5 AI için, o kaplama kırılmaz cam değil de ince naylon şeklindeydi, o setin içinde vardı kamera lensi için koruma, o mükemmeldi işte, en ufak bir sorun çıkarmadı bana, ama gel gör ki tek olarak satılmıyor o da.

Bende sizin gibi arayıi içerisindeyim, ama piyasada satılan tüm kamera lens koruyucuları dediğim gibi flaşlı fotoğraf çekimini bozuyor. Şimdi kendim nasıl bir çözüm üretirim onu düşünüyorum.

Yoksa gittigidiyor da satılıyor,

hocam aliexpress linkini de atarmısınız bide dediğiniz full şeffaf kaplamayı da..

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
hocam aliexpress linkini de atarmısınız bide dediğiniz full şeffaf kaplamayı da..
Hocam şimdi ben full kaplama aldım ama , linkini de paylaşayım hemen, bunun içinden kamera lens koruyucu çıkmıyor, kamera lens korucu çıkan var, çok çok kaliteli bir kaplama aynı zaman da, ama o site de türkiye ye satış yapmıyor, şimdi onun linkini de paylaşacağım. Ben redmi note 5 için almıştım ama önce almanyadaki bir arkadaşıma yolladım, o oradan bana posta ile gönderdi.

Şimdi ali den verdiğim sipariş linki şu,

Şimdi vereceğim link ise, size şiddetle tavsiye edeceğim, kamera lens koruması da içinden çıkan çok kaliteli bir kaplama, ama türkiye ye satış yapmıyorlar, onun da linki,

Oyla:
Üst Alt