Yardım ( Mi 8 i ne yapayım) Mi mix 2s, LG v30+

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Arkadaşlar merhaba, mi mix 2s veya lg v30 + bu iki telefondan birini almak istiyorum, kafam çok karışık, yardımcı olursanız sevinirim.

Mi mix 2s 64 gb, yurtdışı, kayıtsız, sıfır kutusunda, 2700 tl.

LG v30 +, 128 gb, garantili, sıfır, 2800 tl.

Oyun oynayan biri değilim, navigasyon, internet ve sosyal medya kullanıcısıyım.

Ne tavsiye edersiniz arkadaşlar, mix 2s fiyatı nasıl sizce.

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
O kadar para garantisiz bir cihaza verilmez. Açık ara LG derim.

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Çok karışık kafam, bende lg ye daha yakınım ama xiaomi de çok kullanışlı ve sağlam, 3. Xiaomi telefonum ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Mix 2s kamera olarak düşündürüyor beni.

Oyla:

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Ben kötü demiyorum Xiaomi için ama sonuç da 3 bin TL'ye yakın para veriyorsun? Aldıktan 3 ay sonra kamera arızası veya ekran sorunu yaşarsan ne olacak ? V30 unda kamerası gayet iyi seni tatmin eder.

Oyla:

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
kesinlikle v30+ tavsiye ederim

Oyla:

w00t

Gusto XIII
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Mi mix 2s ten bahsediyoruz. Garantilisi 4000 liranın üzerinde. Xiaomiyi garantili alınca güven mi veriyor sanki. Benim telefon Ritzy garantili ama ben garantisiz gözüyle bakıyorum. 2700 lira böyle bir telefon için çok iyi bence. v30+ a gelinde hiç kullanmadım hakkında yorum yapamak istemiyorum. Video çekiminin çok iyi olduğunu falan duymuştum.

Oyla:

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Mi mix 2s ten bahsediyoruz. Garantilisi 4000 liranın üzerinde. Xiaomiyi garantili alınca güven mi veriyor sanki. Benim telefon Ritzy garantili ama ben garantisiz gözüyle bakıyorum. 2700 lira böyle bir telefon için çok iyi bence. v30+ a gelinde hiç kullanmadım hakkında yorum yapamak istemiyorum. Video çekiminin çok iyi olduğunu falan duymuştum.

4 bin üzerinde falan değil.

Zaten LG yi garantili al diyoruz xiaomi'yi değil Yes~~

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Lg nin kronik sorunları korkutuyor beni, mix serisi de nedense varla yok arası piyasada, neden bu böyle anlamıyorum, telefoncularda bile onlarca mi 8 var vitrinde, ama mix yok. Forum sitelerinde konusu bile ölü, halbuki mi serisinden çok çok iyi bir seri mix.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam sizde mix 2s mi kullanıyorsunuz.

Oyla:

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
Ben mix 2s i Ağustos da 3300 e kvk garantili aldım. Kamerası mi8 den çok daha önde en azından yazılımı öyle su an için. Garantisiz fiyati bence de yüksek kaldi ki 200 falan da kayda odeyeceksin. Lg de 2 yila kadar sonra sizi boşar bence o yüzden komple lg ye karşıyım iki cihazda da aynısını yaşattı bana sağlam degil ne donanim ne yazilim. Mix2 s de de ön kamera gıcık. Alma ikisini de madem yurtdışı alcan daha cok alternatifin olsun derim

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Ben mix 2s i Ağustos da 3300 e kvk garantili aldım. Kamerası mi8 den çok daha önde en azından yazılımı öyle su an için. Garantisiz fiyati bence de yüksek kaldi ki 200 falan da kayda odeyeceksin. Lg de 2 yila kadar sonra sizi boşar bence o yüzden komple lg ye karşıyım iki cihazda da aynısını yaşattı bana sağlam degil ne donanim ne yazilim. Mix2 s de de ön kamera gıcık. Alma ikisini de madem yurtdışı alcan daha cok alternatifin olsun derim
Teşekkür ederim hocam yanıt için. Yeni model telefonlar, yani yeni çıkanlar çok pahalı, amiral gemisi sınıfında bu iki model fiyatı ve tasarımı ile ilgimi çekti, bakalım hayırlısı olsun. Şu lg den korkmasam hemen alacağım.

Oyla:
Üst Alt