Sohbet Mi 8 Havoc Rom 3.1

mstars34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
1
Bu arada yaklaşık bir haftalık Havoc rom kullanımımda gözlemlediğim bazı sorunlar var.

Parmak izi sensörü genellikle tepki vermiyor.
Bu da sanırım ekranı kapattığımızda pil tüketimini düşürmek için yaptığı kısıtlamalardan kaynaklanıyor.

Ekrana çift dokunma yapıp ekran açıldıktan sonra parmak izi okutulduğunda problemsiz parmak izi okuyor.

Youtube premium kullanıyorum. Havoc da ekranı kapatınca seste takılmalar meydana geliyor.

Ayrıca youtube da videoyu çift dokunmayla 10 saniye ileri almaya çalışınca bazen takılma yapıyor.

Haftasonu ya derpfest e geçeceğim ya da pixrl experirnce rom ile kernel yapacağım.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Bu arada yaklaşık bir haftalık Havoc rom kullanımımda gözlemlediğim bazı sorunlar var.

Parmak izi sensörü genellikle tepki vermiyor.
Bu da sanırım ekranı kapattığımızda pil tüketimini düşürmek için yaptığı kısıtlamalardan kaynaklanıyor.

Ekrana çift dokunma yapıp ekran açıldıktan sonra parmak izi okutulduğunda problemsiz parmak izi okuyor.

Youtube premium kullanıyorum. Havoc da ekranı kapatınca seste takılmalar meydana geliyor.

Ayrıca youtube da videoyu çift dokunmayla 10 saniye ileri almaya çalışınca bazen takılma yapıyor.

Haftasonu ya derpfest e geçeceğim ya da pixrl experirnce rom ile kernel yapacağım.

Aosip derpfest bu romdan daha boş bir rom pe bence hiç kurma

Can bey

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xaomi mi 8
Konular
13
havoc çok iyi bir rom lakin güncelleme seçeneği kaldırımış o yüzden sildim güncelleme nasıl yüklenecek hiçbir bilgim yokk

mstars34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
1
havoc çok iyi bir rom lakin güncelleme seçeneği kaldırımış o yüzden sildim güncelleme nasıl yüklenecek hiçbir bilgim yokk
Miui arayüzünü sevmiyorum. Pixel experience arayüzü hoşuma gidiyor fakat haftasonu tekrar kurdum ve kerneli güncelledim ama şarj sorunu devam ediyor.

Derpfest romu denedim fakat onda da sıkıntılar çıktı. Ekran navigasyon tuşları çalışmamaya başladı.

Ben de tekrar Havoc kurup üstüne kernel yükledim. Şu an memnunum açıkçası.

Güncelleme olayı nasıl ilerliyor bilmiyorum. Eğer ota güncellemesi yoksa şimdilik manuel güncelleme yaparım artık.

Can bey

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xaomi mi 8
Konular
13
Eskiden vardı ayarlarda sistem güncelleme çıkıyordu şimdi o bile yok şaşırtıcı manuel güncelleme nasıl yapıyorsunuz her güncelleme de veriler siliniyor mu

mstars34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
1
Eskiden vardı ayarlarda sistem güncelleme çıkıyordu şimdi o bile yok şaşırtıcı manuel güncelleme nasıl yapıyorsunuz her güncelleme de veriler siliniyor mu
Valla ilk defa deneyeceğim. Tam olarak silinecek mi bilmiyorum. Güncelleme yaptığımda sonucu yazarım.

suat6027

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
Mİ8
Meslek
Sınıf Öğretmeni
Konular
24
Konu açtım ion os.. incelersinşz ;)

MimosaPudica

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Hovoc 3.1 yükleyipte Gcam sağlıklı çalıştırabilen var mı acaba ? İlk yüklendiği zaman sorunsuz çalışıyor ancak bilmiyorum ne etkliyor ama sonra hata veriyor fotoğraf çekmek istediğimde. Cihazı yeniden başlatınca düzeliyor.

Üst Alt