Soru Mi 8 hala alınır mı? (3000 sınırlı telefon tavsiyesi)

casper777

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Salih
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
1
Arkadaşlar soru başlıkta.Sitelerde baya bi baktım 3000 tl'nin altında hala mi 8 en iyisi gibi duruyor.Size sormak istediğim cihaz hala alınır mı,ya da bunun yerine şu markadan şu telefonu al diyebileceğiniz bir telefon var mı?Romla falan çok uğraşmak isteyen birisi değilim uzun zaman sonra android telefon alacağım ve uzun zaman kullanmak istiyorum şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

casper777

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Salih
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
1
s10e'ye bir bakıyorum onun da ithalatçıyla fiyatı zorlarsam mi 8'le aynı seviyede sayılır.galiba s10e tercih edicem,k20 prodaki o pop-up kamera olayı hoşuma gitmedi

Oyla:

casper777

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Salih
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
1
Alınmaz Mi 9 Serileri daha iyi
Hocam peki mi 9'u kafadan fiyattan zaten eledim.Mi 9 pro ve mi 9t'de keza pop-up kameradan.Xiaomi'de geriye mi 9 lite-mi 9 se-mi 8 kalıyor.Sizce hangisi en mantıklı?Android telefonlar arasında ne kadar çok seçenek var ya,insan ille de şunu alıcam dese bile kafasının karışmaması mümkün değil

Oyla:

Redrinqman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 8
Konular
10
S10 e boyut bakimindan inanılmaz güzel ideal yani ama sanirim klasik samsung batarya sorunu var %5 den sonra kapanmalar felan oluyormuş

Oyla:

Sancarexp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Honor X9A
Meslek
Serbest çalışan
Konular
92
Hocam peki mi 9'u kafadan fiyattan zaten eledim.Mi 9 pro ve mi 9t'de keza pop-up kameradan.Xiaomi'de geriye mi 9 lite-mi 9 se-mi 8 kalıyor.Sizce hangisi en mantıklı?Android telefonlar arasında ne kadar çok seçenek var ya,insan ille de şunu alıcam dese bile kafasının karışmaması mümkün değil
Mi 9se cihazımı Mi 8 ile takas istediler vermedim ,tasarımı beğenmedim ve Mi 9se Çok kaliteli bir Cihaz ,boyutu harika

Oyla:

IPersonality

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Kaan N1
Konular
3
Peki mi 8'i değiştirme sebebin neydi,memnun değil miydin ya da kronik bir sorun var mıydı?
Rom değiştirme hastalığı vardı ondan kurtuldum. Telefonumda kronik bir sorunla karşılaşmadım zaten bu şans işi ama belki ilerleyen zamanda başıma gelebilirdi. Miui son güncellemelerde sorun yaratmaya başlamıştı, ekran açık sürelerim epey düşmüştü. Şuan FHD+ ekran ve 60 herzde mi 8 e göre 2 kat fazla ekran sürem var. Bu süre QHD+ ve 90 herzde ise %50 daha fazla. Benim tavsiyem marka ve model değil, tavsiyem en az 90 herz yenileme hızına sahip bir telefon tercih etmenizden yanadır.

Oyla:

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Mi 8 i 1 sene kullandım. İlk aldığımda rom işleriyle uğraşmıyordum ama sonrasında rom yüklemeye kaptırdım kendimi. Günde 3 farklı rom kurduğum zamanlar oldu. Bende markayı değiştirdim ve oneplus a geçiş yaptım. Şuan 7t pro kullanıyorum ve son derece memnunum.
Hayırlı olsun en mantıklı seçimi yapmışsınız.. Androidin kralı one plus :)

Oyla:

IPersonality

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Kaan N1
Konular
3
Hayırlı olsun en mantıklı seçimi yapmışsınız.. Androidin kralı one plus :)
Sağolun hocam. Yaklaşık 40 gündür kullanıyorum ve son derece memnunum. Mantıklı bir şeçim yapmışım 8=)

Oyla:

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Sağolun hocam. Yaklaşık 40 gündür kullanıyorum ve son derece memnunum. Mantıklı bir şeçim yapmışım 8=)
Valla kıskandım ne diyeyim bilen bilir benim OnePlus fanlığımı.. Bizde gariban olarak Note7 ye oxygen os flaşladık onu kullanıyoruz :) her şeyini öğrendim oxygenin :D
OnePlus 7 Portu var hocam bende ayarlara girince oneplus 7 gözüküyor :D

Oyla:

IPersonality

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Kaan N1
Konular
3
Valla kıskandım ne diyeyim bilen bilir benim OnePlus fanlığımı.. Bizde gariban olarak Note7 ye oxygen os flaşladık onu kullanıyoruz :) her şeyini öğrendim oxygenin :D
Konuyu açan arkadaşa en az 90 hrz ekranı olan bir telefon almasını tavsiye ettim çünkü elimdeki telefonu fd ve 60 hrze çektiğimde mi8 den tek farkı yazılım yani oxygen os oluyor.

Oyla:
Üst Alt