Soru Mİ 8 Güncellemeleri

İMRAN KORKMAZ

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
imran
Cihazım
mi8
Konular
1
Arkadaşlar merhaba mi 8 modelini satın aldım ve dün akşam elime geçti fakat aklımı kurcalayan bir kaç konu okudum ne yazık ki tam olarak bi çözüme veya bir sonuca ulaşamadığım için sizelere sorma gereğinde bulundum.

öncelikle telefonum global rom olarak geçiyor miui sürümü 9.5 kararlı altındaki satırda ise 9.5.14.0(oearufa) yazıyor. yeni bir güncelleme alabilirmiyim onu merak ediyorum. sistem güncellemelerini kontrol ettiğimde herhangi bir güncelleme yok.

diğer sorum ise android güncellemeleri hakkında. bildiğim kadarıyla pie 9 gelicekmiş bunun devamı gelirmi 10 olurmu herhangi bir bilginiz varmı ?

şimdiden yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim...

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
Merhaba,

Cihazınızda Rus romu yüklü. BL kilidiniz açıksa Mi Flash ile Global Kararlı sürüme geçiş yapabilirsiniz. Böylelikle cihazınızda Miui 10 sürümü yüklü olur ve düzenli olarak güncelleme alırsınız.

Oyla:

İMRAN KORKMAZ

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
imran
Cihazım
mi8
Konular
1
Çok teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için. Pek telefon yetimlerine aşina değilim. Geliştirici seçeceğini açtım. Bana yapabileceklerimi biraz daha açık anlatabilir misiniz ?

Oyla:

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
Çok teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için. Pek telefon yetimlerine aşina değilim. Geliştirici seçeceğini açtım. Bana yapabileceklerimi biraz daha açık anlatabilir misiniz ?

Cihazınızı yeniden başlatın başlarken aşağıda unlocked yazıyorsa BL kilidiniz açıktır. Eğer açıksa telefondaki varsa yedeklenecek dosyalar yedekleriniz alın. Dilerseniz bilginiz yoksa teamwiever üzerinden ben yardımcı olabilirim rom yükleme konusunda. Buradanda romu bilgisayarınıza indirin

Oyla:

efsanae6868

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Mi8
Konular
6
Cihazınızı yeniden başlatın başlarken aşağıda unlocked yazıyorsa BL kilidiniz açıktır. Eğer açıksa telefondaki varsa yedeklenecek dosyalar yedekleriniz alın. Dilerseniz bilginiz yoksa teamwiever üzerinden ben yardımcı olabilirim rom yükleme konusunda. Buradanda romu bilgisayarınıza indirin
Ustam ben beta sürümüne geçmek istiyorum ama telim 2 haftalık ve KVK 2 yıl garantili trwp veya fastbos suz beta sürümü ne gece bilirimiyim

Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
telefon hakkında kısmından ekran görüntüsü yüklermisiniz
BL kilidiniz açık mı biliyor musunuz. Cihaz açılırken MI logusunda iken ekranın aşağısında Unlocked yazısı çıkıyor mu?

Oyla:
Üst Alt