Mİ 8 Güncelleme geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Güncelleme yapacak olan arkadaşlar, öncelikle güncelleme yapmadan önce mutlaka yedek alın, oluşabilecek sorunlar neticesinde telefonu sıfırlamak gerekebilir...

Güncelleme gelmiş...

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-12-03-21-49-47-310_com.android.updater.png
    Screenshot_2018-12-03-21-49-47-310_com.android.updater.png
    213,3 KB · Görüntüleme: 788
  • Screenshot_2018-12-04-13-09-10-890_com.android.settings.png
    Screenshot_2018-12-04-13-09-10-890_com.android.settings.png
    159,9 KB · Görüntüleme: 428
  • Screenshot_2018-12-04-13-09-48-320_com.android.updater.png
    Screenshot_2018-12-04-13-09-48-320_com.android.updater.png
    145,3 KB · Görüntüleme: 341
Son düzenleme:

Haxn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Haxn
Konular
36
Abi 10.0.3.0 ye guncelledik diye mi gelmiyor guncelleme bize simdi ?

Oyla:

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8
Chrome da bildirim düşüyor ancak chrome un kendi download sistemi olduğu için düşüyor. Yani bu indirilenler uygulamasını kullanmıyor chrome.
Twitter kullanıyor musunuz bilmiyorum ama onda sıkıntı var mesela. Biri gönderimi beğenince bana bildirim geliyor ama ses çıkmıyor. Sadece bildirim düşüyor. Tüm ayarları açık onunda

Twitter kullanmıyorum ama aynı sorun instagramda mevcut bende de. Bildirşm geliyor fakat ses yok. Ayrıca aod ekranında ikon da yok. Muhtemelen twitter ve instagram için hatayı hala düzeltemediler. İşin ilginci kimse bundan bahsetmiyor. Resmi forumda weekly rewiew yapan eleman da hata olarak bildirmemiş.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Abi 10.0.3.0 ye guncelledik diye mi gelmiyor guncelleme bize simdi ?

Kimse sebebini bilmiyor şu an için. Beklemekte fayda var.

Galiba dünya genelinde bir tek bizim forum üyesi arkadaşa yolladılar. :) Resmi forum dahil olmak üzere bi allah'ın kuluna gelmemiş. Forum üyesi diğer arkadaşlar da sağolsun gece operasyonuyla recovery kaybolmadan yakalamayı başarmışlar.

İşin özeti bu

Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Twitter kullanmıyorum ama aynı sorun instagramda mevcut bende de. Bildirşm geliyor fakat ses yok. Ayrıca aod ekranında ikon da yok. Muhtemelen twitter ve instagram için hatayı hala düzeltemediler. İşin ilginci kimse bundan bahsetmiyor. Resmi forumda weekly rewiew yapan eleman da hata olarak bildirmemiş.

Galiba dünya genelinde bir tek bizim forum üyesi arkadaşa yolladılar. :) Resmi forum dahil olmak üzere bi allah'ın kuluna gelmemil. Forum üyeleri diğer arkasaşlar da sağolsun gece operasyonuyla recovery kaybolmadan yakalamayı başarmışlar.

İşin özeti bu
O elemana bi kaç hata bildirdim ama pek sallamadi. Insanlar memnun olsa gerek. Bl yi açıp miflash ile temiz yuklesem mi ki beta romu.

Oyla:

Haxn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Haxn
Konular
36

Galiba dünya genelinde bir tek bizim forum üyesi arkadaşa yolladılar. :) Resmi forum dahil olmak üzere bi allah'ın kuluna gelmemiş. Forum üyesi diğer arkadaşlar da sağolsun gece operasyonuyla recovery kaybolmadan yakalamayı başarmışlar.

İşin özeti bu
Anladim hocam o zaman bekliyoruz

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43

İşin özeti bu
Güncelleme afedersin bii .oka yaramasa da kendimi özel hissettim hee :) :) başka da alan yok sanırım ota dan.

Oyla:

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8
Güncelleme afedersin bii .oka yaramasa da kendimi özel hissettim hee :):) başka da alan yok sanırım ota dan.

Resmi forum uygulmasında 5800 görüntülenme 70 yorum yapılmış. Hala bir kişiye otadan gelmiş değil. Demek herkes 10.0.3.0e geçmiş. İlginç hakkaten.

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Yakında 0 da gelir o zaman, inşallah o adam gibi olur.

Oyla:

alks19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
gökhan
Cihazım
xiaomi mix
Konular
6
Denedim. Yuklemedi sorun. Nedir anlamadim

Son düzenleme:
Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt