Soru Mİ 8 Google Camera Rootsuz

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Merhaba dostlar telefonun stock kamerası benim çok hoşuma gitmedi un gibi çıkarıyor yüzü instagramın kamerası bir nebze daha iyi, google camera ile çekilen fotoğraflar ise gerçekten harikulade fakat telefonu yeni aldığım için root TWRP falan istemiyorum hatta yazı stilini bile değiştirmek istiyorum fakat root gerekli o yüzden yapmadım bana root atmadan google camera yüklenebilir mi söylerseniz sevinirim. Yüklenemez ise root için hangi program güvenilir aşağıya yazarsanız sevinirim çok kararsızım :)

bskone

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
onur
Cihazım
mi8
Konular
0
Bir adım takip etmenize gerek yok rootsuz yükleniyor 10.2.1.0 yada 10.2.2.0 sürümlerden birindeyseniz yada beta romdaysanız direk son versiyonu yükleyip kullanabilirsiniz.
bu sayfadan takip edebilirsiniz

Tşk ederim hocam verdiginiz linkdeki apk'yı kurdum ve Google kamerayı kullanmaya başladım.

Oyla:

eyupabay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eyüp
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
0
Ben son sürümü kullanıyorum, Hdr sız normal fotoğraf çekmiyor. Sizde de var mı aynı sorun?

Oyla:

ahmettttozkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
0
Linkteki apkyı indirip kurabilirsiniz son versiyon bu playstoredan indiremezssiniz çünkü bu uygulama cihazımız için değil geliştiriciler tarafından port edilmiş.

Yanlışlık yok ordaki son sürümü yükleyebilirsiniz eğer çalışmazsa MGC_6.1.021_MI8_V2b++.apk sürümünü deneyin ama çalışacaktır.

Verilen linkte bulunan 2 apkyı da ayrı ayrı denedim fakat sürekli takılmalar oluyor ve resim çekmeyi denediğimde "kamera sürekli hata veriyor" diyip uygulamayı kapatıyor. Eski kullandığım sürümü unuttuğum için onuda indiremiyorum tekrardan

Oyla:

scorpion2406

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 8
Konular
7
Verilen linkte bulunan 2 apkyı da ayrı ayrı denedim fakat sürekli takılmalar oluyor ve resim çekmeyi denediğimde "kamera sürekli hata veriyor" diyip uygulamayı kapatıyor. Eski kullandığım sürümü unuttuğum için onuda indiremiyorum tekrardan

Hangi miui sürümdesiniz

Oyla:

ahmettttozkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
0
Hangi miui sürümdesiniz
Yanıt için teşekkürler, Rus romu olan 10.1.3.0 kullanıyorum. Bundan dolayı linkteki gcam'leri kullanamıyorum sanırım. Bende geçmiş sürümlere uyumlu olan bir apk buldum, . Sorun şimdilik düzeldi.

Oyla:

scorpion2406

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 8
Konular
7
Yanıt için teşekkürler, Rus romu olan 10.1.3.0 kullanıyorum. Bundan dolayı linkteki gcam'leri kullanamıyorum sanırım. Bende geçmiş sürümlere uyumlu olan bir apk buldum, . Sorun şimdilik düzeldi.

Sizde kamera lib güncellenmediğinden dolayı son sürümler düzgün çalışmıyor.

Oyla:

Meduni12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mix3
Konular
17
Google camera ile portre çekimlerde iki resim olarak kaydediyor. Kapatma seçeneği var mı

Oyla:

Brkozyz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BuRaK
Cihazım
Mi 8
Konular
8
Resmi ters kaydediyor bununla ilgili ne yapabilirim ayrica globalbson surune 2.2 olana en son hangi gcam surumunu kurmam gerekir

Oyla:
Üst Alt